Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipery w Szczecinie
#1
Troszkę reklamy ale chłopaki muszą mieć gdzie trenować przed turniejem. W Szczecinie na Księcia Bogusława X w lokalu AKUKU stoi THE GETAWAY w perfekcyjnym stanie !!!
Odpowiedz
#2
marcinkg napisał(a):Troszkę reklamy ale chłopaki muszą mieć gdzie trenować przed turniejem. W Szczecinie na Księcia Bogusława X w lokalu AKUKU stoi THE GETAWAY w perfekcyjnym stanie !!!

No, ba! W końcu wyszedł spod mojej ręki. :mrgreen:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#3
Dzięki za info. Graliśmy z żoną kilka godzin (barman myślał, że na jednym kredycie - a tak naprawdę takie z nas cieniaki, ze co chwilę musieliśmy wrzucać piątaka a i tak nie udało nam się ugrać więcej niż 60 "baniek" krążąc przeważnie koło 20). Stół wygląda jak nowy - wspaniała robota. Od czasu do czasu (w sumie kilkanaście razy) zacinał się lewy fliper. W kilku ostatnich grach kulka nie chciała od razu (podczas uruchamiania) wskoczyć do wybijaka (zacinała się mniej więcej w połowie) na szczęście maszyna ma jakiś mechanizm próbujący co jakiś czas podać bilę na wybijak, więc nie trzeba tiltować - wystarczy chwilę poczekać i w końcu można ją wystrzelić (jedyna strata to wygaszony "free ride" - operacja wystrzelenia kulki może trwać kilkanaście sekund).
Odpowiedz
#4
dzięki za info, w poniedziałek będę w Szczecinie to postaram się to poprawić

Co do FREE RIDE szukałem na wszystkie sposoby jak go wydłużyć bo jest mega krótki ale chyba z tym softem nie jest to możliwe ....

Mam drugiego The Getaway i tam jest możliwość wydłużenia tego czasu, ja ustawiam zawsze 10 sekund żeby spokojnie kulkę ogarnąć a nie się stresować że po pierwszym odbiciu wpadnie między oczy Smile
Odpowiedz
#5
Chyba coś na temat ustawiania długości "ball save" w jego The Getaway: High Speed II mówił Łukasz. Trzeba było, z tego co pamiętam, faktycznie zmienić oprogramowanie, bo inaczej nie było takiej opcji.
Odpowiedz
#6
Bylem w Szczecinie w ostatni poniedzialek w nocy z checia naprawy The Getaway ale nie bylo co naprawiac ....

Gralem 2 dlugie gry po ponad 300 baniek kazda, nawet raz nie zaciela mi sie lapka i nawet raz nie bylo problemu ze podalo kule do wybijaka i ona wrocila (z ta usterka czasem roznice robi wypoziomowanie stolu). Jak bylem to stol stal po prawej stronie a nie na srodku lokalu jak ja go stawialem wiec moze problem sam sie rozwiazal Smile

Chyba nawet wybiera sie w odwiedziny mala ekipa z AKUKU !
Odpowiedz
#7
marcinkg napisał(a):Bylem w Szczecinie w ostatni poniedzialek w nocy z checia naprawy The Getaway ale nie bylo co naprawiac ....

Kilka piwek wtedy strzeliliśmy ale słowo daję, że było jak wcześniej napisałem, tak czy inaczej sorki za zamieszanie, w końcu te 100km z okładem to nie w kij dmuchał.

marcinkg napisał(a):Gralem 2 dlugie gry po ponad 300 baniek kazda

To nam przez kilka godzin tylko raz udało się nagrać 60 a Ty od niechcenia nabileś 300 baniek, no ładnie - wychodzi na to, że przydałby się na turnieju w Dźwirzynie dyplom uśmiechu dla osoby, która nabije najmniejszą ilość punktów - wtedy nagrodę mamy w kieszeni.

marcinkg napisał(a):Jak bylem to stol stal po prawej stronie a nie na srodku lokalu jak ja go stawialem wiec moze problem sam sie rozwiazal Smile

Jak graliśmy tydzień temu to stół też stał po prawej stronie, zarówno wejścia jak i baru (dokładnie między barem a oknem)

marcinkg napisał(a):Chyba nawet wybiera sie w odwiedziny mala ekipa z AKUKU !

A cóż to za ekipa? (Barmana ze względu na bliskość stołu pewnie nie można zaliczyć do miłośników flipperów i zdziwiłbym się gdyby przyjechał). Jeżeli jednak przypadkiem masz na myśli mnie i żonkę, to chciałem zaznaczyć, że nie taka mała ta ekipa - mnie ze względu na spore gabaryty można spokojnie liczyć co najmniej podwójnie (jest nas 2 ja i mój brzuch) - mam tylko nadzieje, że nie będę musiał płacić potrójnego wpisowego na turniej.

BTW. Wypożyczasz jeszcze stoły osobom prywatnym, czy tylko poza sezonem? Zauważyłem na pinballowners, że masz nawet po kilka egzemplarzy tego samego tytułu, jakbyś chciał się kiedyś jakiegoś pozbyć, bardzo proszę o info.
Odpowiedz
#8
W takim razie byliscie juz po przemeblowaniu, bo w pierwsze dni jak go psotawilem to stal centralnie na wprost jak sie wchodzi.

Piszac ekipa z AKUKU mam na mysli barmanow, kombinowali jak tu przyjechac, sa duze szanse na niedziele bo w sobote maja najwiekszy ruch w barze wiec ciezko bedzie im sie urwac.


Wpadajcie na turniej to po 2 dniach katowania wszystkich dostepnych maszyn wasz poziom gry na pewno podskoczy !

Co do wynajmu osobo prywatnym napisalem Ci na priv.
Odpowiedz
#9
Szukam i szukam na forum jakichś wieści o stołach w Poznaniu, a tutaj widzę że w moim rodzinnym Szczecinie jest gdzie pograć, a nawet turnieje się dzieją! A nawet co więcej, że jak się człowiek zakręci to jest szansa na wypożyczenie stołu Wink

Jak zajedziemy do rodziców z dzieciakami, to urywam się na kilka partyjek. Ale ale, czy to AKUKU jeszcze istnieje? Bo w necie nie widzę, natomiast pod tym adresem widzę na FB pub "Promil".
Odpowiedz
#10
AKUKU zmienilo nazwe i flippera tez chcieli zeby zabrac. W barze rozrywkowym META stoi CORVETTE i w barze w okolicach stoczni stoi THE GETAWAY,
Odpowiedz
#11
Marcin, podaj adresy i szczegóły - dodamy do lokalizatora.
Odpowiedz
#12
marcinkg napisał(a):AKUKU zmienilo nazwe i flippera tez chcieli zeby zabrac. W barze rozrywkowym META stoi CORVETTE i w barze w okolicach stoczni stoi THE GETAWAY,

Ech smuteczek... Dobrze, że znalazł się dla nich nowy dom.

Widzę za to że masz dużo stołów na stronie listowanych jako "maybe" na sprzedaż Smile Sprzedałbyś coś? Celuję w okolicę 3k, czy to jest realna cena za stół? Jestem w temacie zielony, więc stół technicznie musiałby być w 100% sprawny.

@NEX pisałeś w innym wątku, że mac coś się pojawić w P-niu. Naprawdę nikt nic nie wie o żadnym stole który już teraz by był? Wstawili nam ostatnio do firmy na dwa tygodnie flippery, ale wiadomo jak to w robocie, ile można popykać. Pamiętam, że były jakieś stoły na dworcu PKP w przejściu podziemnym, no ale teraz stary dworzec zamknięty...
Odpowiedz
#13
Byłem w Mecie w Szczecinie. Corvette stoi, można dodać do lokalizatora. Trochę sobie popykałem Smile Adres pubu to Wyszyńskiego 39.

Jak ktoś będzie przy okazji ruszał lokalizator flipperów to proszę usuńcie dane o Fantasy parku w Poznaniu w Plazie - tego już dawno tam nie ma.

Przy okazji - dlaczego Corvette po wrzucie monet wydaje głos jakby ktoś ją od tyłu nap* młotkiem? Coś nie tak ze stołem, czy tak sobie wymyślili?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości