Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stern Trophy RzeszĂłw 2014 - 22 listopada 2014
#16
Potwierdzam chęć i gotowość do wyjazdu Smile będę jechał moim autkiem razem z Matim .Organizacja i zapowiedziane upominki Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: ,już teraz brawo dla Organizatorów i Sponsorów .
#17
Także planuje wybrać się na ten turniej. W tej chwili jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć jak/kiedy będę jechał.
#18
szkoda że nie mam szans pojawić się, bo gruba imprezka się szykuję Undecided
#19
1.od której godz.w sobote można wchodzić?
2.w piątek będzie coś do grania z wieczora?

Autostrada od Katowic otwarta,testowałem w piątek ;-)
#20
Wchodzić pewnie można około 10 - jak to tam kto przybędzie - tak sądzę.

W piątek wieczorem - maszyny będą konfigurowane itp. itd. i będzie pewnie kilka odpalonych, ale to niech się Seba wypowie
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#21
Ja też potwierdzam swoje przybycie.
I wielka prośba do tych co z Warszawy lub okolic ruszają,
jak znajdzie się miejscówka nawet na pace aby miała tylko pasy bezpieczeństwa.

Ps. ptaki, ssaki, gady, płazy, stawonogi oraz ryby mi nie przeszkadzają jak na pace będą. :lol:
#22
Co za impreza, bogactwo atrakcji po całości! Jedzie ktoś z Poznania? Można by się na paliwo zrzucić.
W końcu bym się zapoznał z towarzystwem flipperowym, bo na forum to tylko halny hula Wink
#23
No dobra, ciężko być obojętnym w takim temacie, zresztą Nex jest bardzo dobrym marketingowcem i po jego zapowiedzi nie mogę nie przyjechać Wink Muszę tylko ogarnąć kwestie transportowe i do zobaczenia w Rzeszowie.
Panta Rei

Vide Cul Fide

Memento Mori
#24
Witam wszystkich Forumowiczów! Oczywiście zapraszam gorąco do wzięcia udziału w turnieju Stern Trophy w Rzeszowie (22 listopada 2014)! :-)

Jeśli ktoś z Was przyjedzie w piątek (21.11, tj. dzień poprzedzający Stern Trophy), to w KULI i w galerii Nowy Świat (15 m od kręgielni) będą stały następujące flippery:

1. Metallica (KULA)
2. AC/DC (galeria)
3. Mustang (KULA)
4. Star Trek (galeria)
5. Iron Man (galeria)
6. The Walking Dead (galeria)

Flippery przed turniejem stoją na wrzutki 3 zł = 1 gra (5 bil).

Trwają rozmowy, aby w piątkowy wieczór na galerii postawić więcej maszyn. Na dzień dzisiejszy od strony technicznej jest to niemożliwe. Będę się starał, natomiast na turniej w sobotę wszystkie maszyny zostaną przeniesione do specjalnie wynajętego na turniej pomieszczenia (w klubie KULA) z osobnym barem do Waszej dyspozycji.

W razie pytań piszcie lub dzwońcie:
info@flippery.pl
tel: 604 539 000
#25
Z uwagi na to, że przygotowujemy specjalne gadżety dla uczestników turnieju, gorąca prośba z mojej strony - wpisujcie się poniżej z informacją kto będzie. Ułatwi nam to pracę.

Do zobaczenia w Rzeszowie! :-)
#26
Melduję się.
#27
Bendem
Mezik
#28
Hotel już zarezerwowany, więc raczej będę.
#29
S G
M G

-nocleg może tutaj ? na bogato !Smile
http://meteor-turystyka.pl/hotelikzamkow....html#foto
#30
Na 90% pojawię się razem z Martą. Tym razem żadnych łódek i żadnych pociągów Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości