Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PinCab
#46
Ach zawalony jestem robotą i mój projekt kabinetu leży odłogiem... ale coś tam pchnąłem do przodu.

Przymierzam się do zakupu tv na playfield. W zasadzie nie ma szans, aby kupić na tablicy czy aledrogo używany tv 40'' taki, żeby nie było szkoda zdejmować obudowy. Ściąganie obudowy z nowego tv co wiąże się z utratą gwarancji wydaje mi się średnim rozwiązaniem. Ponadto liczę, że w przyszłości uda mi się wykminić jakiś patent, który po zdjęciu szyby (korzystam z pudła po Black Rose) pozwoli tv ustawić do pionu i normalnie obejrzeć na nim film czy pograć na konsoli albo coś podobnego. Więc także z tego powodu - aby było go za co złapać i do pionu postawić - też nie chce obudowy ściągać.

Jedynym z nowych modeli dostępnych na rynku o cienkiej ramie mieszczących się bez ściągania obudowy do standardowego pudła jest Panasonic TX-39AS600E za 2199zł. Telewizorek jest dość zgrabny, obraz ma super, a 39'' cali zapewnia odpowiedni komfort gry... szukam jeszcze tylko informacji jak wygląda w tym modelu kwestia imput-lagu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości