Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Krakowie
#71
Cześć i czołem!
Chwała zwycięzcom i organizatorowi-gospodarzowi (naszemu drogiemu Goferowi czy też Gopherowi, który wreszcie wczoraj z moją pomocą wyszedł z szafy czy też raczej norki! :mrgreen: ) oraz UKRAINIE! Dzięki też dla Jara za pomoc w systemie i chłopakom paru (Mario, Kuba, Daniel, Gofer) za produkowanie się dla mediów.

Było super, emocje mega (niżej słów parę o tem; 28 uczestników) i walka do końca! Myślę że już Maciek myśli o następnym turnamencie. Ja oczywiście pomogę, może będą tym razem jakieś mało znane maszyny też.

Dzięki Wojtku za podziękowania (m.in. artykuł był, będzie drugi, 2 x radio - co będę miał to wrzucę).

Wygrali najlepsi (więc bez niespodzianek), goście: Daniel Nowak (I) i Konrad Masłowski (II), a kolejni to reprezentanty grodu Kraka: Stefan i w/w Wojtek. Finał po 2 skończył się.

Mi się udało być V (z czegom bardzo RAD! Wink, po emocjonującej dogrywce z Wojtkiem i Sebastianem na trzech maszynach, a później z samym Sebą o V na kotach.

Następne turnieje: 9.03 HulaKula, 15.03 (chyba) Bytom i już czekamy jak datę ogłosi Mario. Panie i Panowie DO ZO ! :!: ! ;-)


PS. wczoraj zmieniłem nieco zdanie o Data Eastach, tzn. Leathala (Zabójcza) lubię, resztę nie bardzo, ALE Royle Rumble się okazał naprawdę spoko (inna rzecz, że mi na nim dobrze idzie Wink, a i Rocky (Łoś) całkiem całkiem.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości