Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polish Pinball Party
#32
Impreza bardzo mi sie podobala, nie zaluje wizyty w Warszawie, wszyscy uczestnicy pozytywnie nastawieni do imprezy i pozytywnie zakreceni na punkcie flipperow. Udalo mi sie poznac sporo ciekawych ludzi i mysle ze sie jeszcze zobaczymy.

Mimo moich obaw ze w turnieju odpadne na samym poczatku bo to pierwszy turniej flipperowy w ktorym bralem udzial to poszlo mi calkiem niezle bo w sobotnim i niedzielnym turnieju wskoczylem do pierwszej 8 (w niedzielnym wyjatkowo szczesliwe) i mialem zaszczyt wziecia w 4 osobowym mini turnieju o specjalna nagrode niespodzianke od Łukasza (rowniez szczesliwie z powodu frekwencji na zakonczenie 2 dnia) i tam z bardzo mocnymi zawodnikami ukonczylem na 2 miejscu (fuksiarsko przy swojej chaotycznej grze w mnostwem szczescia i przy pechu pawla i francuza).

Organizacja na bardzo wysokim poziomie, wszystko fajnie sprawnie poszlo, a jak ktos mysli inaczej to niech sam sprobuje zorganizowac taka impreze i zobaczymy jak mu to wyjdzie.

To byl moj weakend szczescia bo zgubilem dodatkowo portfel na srodku ulicy ale ktos bardzo uczciwy odniosl go z cala zawartoscia na policje i chialem mu w tym miejscu za to bardzo podziekowac.

Jeszcze raz wielkie dzieki organizatorom i uczestnika za turniej, do zobaczenia na przyszlych turniejach, jak ktos bedzie w okolicach Kolobrzegu to zapraszam znajdziemy kilka flipperow do pogrania.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości