Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Nie chcałem otwierać nowego wątku, to pociągnijmy dalej tego trupa. Bylem dzisiaj w Warszawie i udalo mi sie na dwie godzinki wyskoczyc do Hula Kula. Pogralem na Metalicem AC/DC i Star Treku i powiem wam... zajebiscie! W wielu miejscach czytalem, ze Sterny t niby jednak troche nie to i zupelnie nie wiem o co chodzi. Moze za malo ograny jestem na Williamsach / Bally czy Gotliebach. Pykalem tyle co bylo kasy w barakach w Szczecinie za dzieciaka, wiec to jzu raczej wspomnienia.

Moge jakosc zrozumiec narzekania na "plastik", no ale wlasciwie to tez nie do konca. Te druciane rampy sa lepsze? Moze moglyby byc tu i uwdzie lepiej wykonane, ale nie ma to dla mnie znaczenia. Gralo sie bardzo fajnie. Z jakiegos powodu bardzo podobala mi sie rampa z drop targetami z krzyzy na Metallice. Start Trek fajnie dynamiczny, chociaz kula czasami latala nad rampami.

Nie znalem zasad, wiec wyniki zenujace, ale frajdy mnostwo.
Maly mankament - Metallica z moich 15 PLN wrzucancyh w drobniejszych zrobila mi 4 i 1/5 kredytu. Po kazdej grze musialem restartowac maszyne, mimo ze na wyswietlaczu pokazywalo kredyty to "start" nie reagowal. Obsluga zalecila odlaczanie i podlaczanie ponownie do pradu - faktycznie pomagala, ale moze moglibyscie na to zerknac Smile

Ogolnie - gdyby nie bylo alternatywy tanszych starych maszyn, to bym juz bral Sterna Wink A tak, to jak w koncu kupie, wstawie i sie sprawdzi to nie wykluczam, ze druga maszynka bedzie jakis Stern.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości