Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
printimus napisał(a):Jakbym nie dał się namówić Prezesowi na wpieranie PSFu dawno temu to dzisiaj u mnie stałaby nowiutka maszyna Premium albo LE od Sportinga albo Cactus Canyon czy zestawik MB+TAF+kilka fajnych classiców. Ale Prezes nie dbając o interes PSFu - namówił mnie...
Przez kilka ostatnich lat PSF dostał ode mnie w różnej formie tyle, że ta reklama powinna tam być już for ever - biorąc pod uwagę, co ja dostałem od PSFu w zamian.
Z tego co mi wiadomo fundowałeś nagrody na MP w zamian za reklamę na tych imprezach. Skoro uważasz że zostałeś w jakiś sposób pokrzywdzony to zgłoś pretensje do Prezesa - on chyba z Tobą uzgadniał szczegóły biznesowe.
printimus napisał(a):Aż się boję zapytać, ile dają pozostałe firmy
Nie miałem kompletnie nic wspólnego z umieszczaniem reklam na stronie głównej. To w 100% dzieło Prezesa. Jego pytaj.
printimus napisał(a):rozumiem, że na ich stronach reklama PSFu jest i dlatego przeszkadza Ci tylko to, co dotyczy mojej firmy?
Nie. Cofnij się do początku tej dyskusji. Prezes strofował Jarka, iż reklamuje się na tym forum w zamian nie umieszczając reklam na swoich fliperach. Ponieważ Prezes jest mocno związany z Twoim projektem podałem przykład Twoich firm i Twojej gralni w której tez nie ma reklam PSF pomimo iż na stronie (i to głównej) PSF reklamy Twoich firm są.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości