Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
printimus napisał(a):Nie skądże. Drukuje się luźniutko. Tylko kto za to ma zapłacić (projekt, druk)?
Ile kosztuje "zaprojektowanie" i wydrukowanie karteczki z napisem "Polskie Stowarzyszenie Flipperowe www.flippery.com.pl"? 10 groszy? Smile

printimus napisał(a):Za TV nie odpowiadam(y).
Ale chyba za to co mówicie do kamery już odpowiadacie ;-) A o PSF ani Łukasz ani Ty słowem nie wspomnieliście

printimus napisał(a):Co ciekawe, informacje o innych imprezach (Silesia Cup, Beer Cup) na żaluzji PSFu pojawiały się prawie natychmiast po ogłoszeniu terminu, a jak piszesz umieszczenie tego samego o imprezach Printimus Pinball warunkowałeś dodatkowymi działaniami z naszej strony.
Mylisz dwie sprawy. Ja nie zabraniałem Łukaszowi wrzucania na stronę informacji (ma dostęp i mógł zrobić to w każdej chwili) tylko odmówiłem zrobienia tego WŁASNORĘCZNIE dopóki reklama nie zadziała w dwie strony.
Poza tym:
Info o Silesia Cup przygotowałem sam (Łukasz nic nie podesłał, choć o Bytomiu podsyła zawsze). Materiały o ostatnim turnieju w Bytomiu dostałem od Łukasza w piątek wieczorem, w niedziele wieczorem było na stronie. Poświęciłem niedzielny wieczór na to aby info o Bytomiu pojawiło się na stronie. Zrobiłem to choć wcale nie musiałem!

printimus napisał(a):Jak się PSF wreszcie określi, o co właściwie komu chodzi, to zapewniam, że z mojej strony nie będzie problemów, żeby PSF reklamować w podobnym zakresie, w jakim PSF będzie reklamował Printimus Pinball.
Aktualnie na głównej stronie PSFu sa Twoje reklamy a w zamian nie ma nic. Mnie osobiście taka sytuacja nie wydaje się w porządku.
Prezes napisał(a):Teraz tylko powiem tyle: atakowanie mnie że nie promuję PSF-u jest draństwem,
Nie. To stwierdzenie faktu po obejrzeniu tego klipu: http://www.youtube.com/watch?v=cyPwBMCbn...e=youtu.be

A draństwem to jest uporczywe strofowanie ludzi za to że w HK nie ma reklam PSF w momencie gdy w Bytomiu nie ma ich od prawie roku!!!!
.
.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości