Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
NEX napisał(a):A tam ;-) Roll-up nie dojechał od listopada?

No to niestety prawda z tym roll-upem. Kontakt z CDQ jest trudny - opakowania od moich roll-upów udało nam się odzyskać jakoś 2 tygodnie temu dopiero po wielokrotnych prośbach, monitach itd.

NEX napisał(a):Ciężko było druknąć jakieś małe karteczki z adresem PSFu? Wink

Nie skądże. Drukuje się luźniutko. Tylko kto za to ma zapłacić (projekt, druk)?

NEX napisał(a):W relacji TV nie było słowa o PSF

Za TV nie odpowiadam(y).

NEX napisał(a):Nawet na Twoim FB nie było wzmianki o PSF dopóki nie zastrajkowałem i nie powiedziałem że nie wrzucę linka do tej strony dopóki taka wzmianka nie pojawi się Wink
Obaj z Łukaszem od jakiegoś czasu promujecie markę PrintimusPinball a nie PSF.

Na FB umieszczamy info nie tylko o imprezach Printimus Pinball - było o Beer Cup'ie bez strajków.

Co ciekawe, informacje o innych imprezach (Silesia Cup, Beer Cup) na żaluzji PSFu pojawiały się prawie natychmiast po ogłoszeniu terminu, a jak piszesz umieszczenie tego samego o imprezach Printimus Pinball warunkowałeś dodatkowymi działaniami z naszej strony.

Zatem pozwól, że zapytam - gdzie mógłbym znaleźć informację/reklamę PSFu na stronach wspomnianych imprez?

NEX napisał(a):OK Wasza sprawa, nie wtrącam się. Zwróciłem tylko na to uwagę w momencie gdy Łukasz wymagał od kogoś czegoś czego nie robi sam - i tyle.


To że promuję markę Printimus Pinball to chyba nie jest dziwne?

Ale - niech mi będzie wolno luźno zacytować jednego z członków komitetu organizacyjnego MP - trzeba sobie było dopilnować, żeby daszki reklamowe Printimusa, itd., były umieszczone na każdej maszynie.

Jak się PSF wreszcie określi, o co właściwie komu chodzi, to zapewniam, że z mojej strony nie będzie problemów, żeby PSF reklamować w podobnym zakresie, w jakim PSF będzie reklamował Printimus Pinball.

[ Dodano: 2014-02-26, 13:58 ]
mezik napisał(a):U mnie w Chmielu nie ma zadnej wzmianki o PSF a chetnie umieszcze tylko jakos nikt mi o tym nie przypomnial :-P

Bo samotny szeryf NEX jest mega obiektywny Smile Ciesz się, że jeszcze mu nie podpadłeś Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości