Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
printimus napisał(a):Ja tam nie mam pretensji - uważam, że trzeba trzymać się razem. Nie chciałem nikogo urazić (lapusz - jestem Ci winien piwo za genialne rozładowanie napięcia i perfekcyjną mediację - albo stawiam 5 kredytów w HK, jak znajdziesz czas na mały meczyk kiedyś)

Sam doświadczam skrajnych opinii z przestrzeni wolnego słowa więc rozumiem reakcję Sportinga.

Gwoli ścisłości - Górny Śląsk nie powinien być traktowany jako okolice Krakowa. Wink

Jeśli przyłożymy miarę populacji, to Górny Śląsk plus Zagłębie plus ROW to ok. 4 mln mieszkańców. Kraków chyba tyle nie ma (Prezes - bardzo lubię Kraków!!!).

i ja się pod tym podpisuję

powtórzę tylko: uważam, że na maszynach Sportinga powinna się pojawić informacja o PSF-ie. to nie jest przecież nic wielkiego, a jakaś forma podziękowania za używanie tej strony do reklamy (zresztą to nie tylko moja opinia). PSF jest Ci wdzięczny za sprowadzenie maszyn STERNA, niemniej Ty robisz biznes (normalna sprawa), a nie grzeczność stowarzyszeniu.

Kraków nie rości sobie pretensji do Śląska, a jedynie do bycie stolicą Polski i to nie tylko kulturalną, BTW - oficjalnie zwie się Stołecznym Królewskim Miastem Krakowem, serio: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sto%C5%82ec...rak%C3%B3w
czasem nawet pępkiem świata
ale to normalne dla grajdołów z długą historią
tak czy siak Kraków 3ma sztamę ze Śląskiem, do W-wy nic nie ma, wręcz ją lubi, a nawet szanuje
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości