Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Sporting napisał(a):
Prezes napisał(a):
Sporting napisał(a):- po trzecie posiadasz doświadczenie wyłącznie w maszynach używanych (to jak porównać komis samochodowy do salonu samochodowego - inny produkt, inny rynek, inny klient)

a za pozwoleniem skąd taka supozycja ???

do reszty się nie odniosę, bo mam wrażenie jakbyśmy rozmawiali o - że tak powiem Panie Wysportowany - innych dyscyplinach ... Undecided

To nie supozycja tylko twierdzenie.
Nikt w Polsce nie ma "DOŚWIADCZENIA" w rynku maszyn NOWYCH !

Czyż to nie jest oczywiste dla Pana Prezesa ?

Przecież to oczywiste, że nikt takiego doświadczenia nie ma. Porównanie do komisu też ok.
Żeby trochę uzupełnić CV to dodam, że parę lat temu (w 2009) byłem u Sterna i rozmawiałem z nim o możliwości sprzedawania jego maszyn w Polsce. Jednak wówczas warunki, jakie stawiał plus inne okoliczności spowodowały, że do niczego nie doszło.

Ale pograłem sobie na tym:
http://ipdb.org/machine.cgi?id=5442

W poniedziałek wróciłem ze Szwecji. Właściciel klubu ma ze 100 maszyn - w tym wiele Sternów (wymieniam z pamięci: ACDC, Metallica, Tron, X-Men, Avatar, Iron Man, Transformers, Pirates of the Carribean, Shrek, Batman), więc tam warto pojechać na kolejny turniej. Ponieważ ma też sporo classiców, williamsów/bally, można wszystkiego spróbować i samemu wyrobić sobie opinię, co kto woli.

I jeszcze z kolejnej innej beczki:
Stern przyznał w jakimś wywiadzie, że 80% jego produkcji idzie do kolekcjonerów (czyli nie operatorów), co też świadczy o tym, kto dla niego jest targetowym klientem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości