Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Sporting napisał(a):Printimus, jesteś bardzo sympatycznym człowiekiem i naprawdę było miło poznać ale jeśli Twoje wywody to rady dla mnie to ja takich rad nie potrzebuję.

Napisałem, co sądzę ze swojego punktu widzenia na temat, tak jak większość innych. Jedni są z czegoś zadowoleni inni nie. Mieszczę się chyba w temacie wątku. Nie mam ambicji doradzania ludziom mądrzejszym od siebie. Twój biznes rób co uważasz. Mnie nic do tego.

Chociaż nie, jednak jestem zainteresowany, żeby Ci się udało i żeby w każdej większej miejscowości można było pograć na flipperach, żeby były sprawne, itd. (i mówię/piszę to całkowicie szczerze).

Sporting napisał(a):Nie potrzebuję dlatego, że :
- po pierwsze nie jesteś moim klientem (ja słucham swoich klientów np. Dziad )

no tak. z tym nie będę polemizował.

Sporting napisał(a):- po drugie nie jesteś graczem który płaci za gry (ja słucham graczy np. NEX, Jaro)

a w HK załapałem się na darmowe kredyty..? co będę w Warszawie to na 99% zajrzę do HK i zapłacę za granie. w lidze HK też planuję brać udział więc trochę monet ode mnie wpadnie do wrzutników.
będą maszyny bliżej mnie, to mimo, że mam u siebie dużo używanych i pewnie jeszcze sporo dojdzie, to chętnie pogram na nowych, ale na razie nie ma tutaj takiej możliwości.
Z ciekawości dopytam - ile trzeba wrzucić, żeby załapać się na kategorię gracza, który płaci za gry?

Sporting napisał(a):- po trzecie posiadasz doświadczenie wyłącznie w maszynach używanych (to jak porównać komis samochodowy do salonu samochodowego - inny produkt, inny rynek, inny klient)

ale drogi są te same dla nowych i używanych samochodów. a moje wywody nie są na temat sprzedaży maszyn (samochodów) tylko - trzymając się porównania - sposobu użytkowania.

Sporting napisał(a):Przykładem "rad" których nie rozumiem i nie są dla mnie pomocne są Twoje 2 cytaty jeden obok drugiego :

1. za wysoki koszt wejścia, cena 5zl za kredyt to za dużo
2. (ad1) Wrzuciłem po prostu 15 zł. jak większość forumowiczów (btw - porównując to z innymi krajami to wcale nie jest aż tak drogo (...)

doprecyzuję (oby): 5 zł za jeden kredyt żeby zagrać na próbę (nowy gracz), to moim zdaniem za dużo, jednakże przy wrzuceniu 15 zł. za 5 kredytów - w porównaniu do np. UK w takiej opcji wychodzi taniej niż tam, ale żeby kredyt wyszedł w cenie 3 zł. trzeba już sporo wrzucić i wiedzieć coś na temat grania (zresztą NEX chyba w którejś wypowiedzi sugerował cenę 3 zł. za kredyt bez konieczności wrzucania znacznie większej kwoty, więc nie jestem w tym względzie odosobniony). Być może niepotrzebnie rozwinąłem ten kawałek. Sorry.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości