Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
dinozaur napisał(a):frustracja właściciela będzie rosła z powodu niezrozumienia jego racji..
Nie zgodzę się z Tobą Wink

Po pierwsze podczas turnieju w HK rozmawiałem z właścicielem maszyn i nie dostrzegłem u Niego żadnych przejawów frustracji Smile

Po drugie w HK gra sporo ludzi z tego forum którzy i tak za grę płaca po 3 PLN (wrzucając 3x5 PLN masz 5 gier) a 3 PLN za 5 bill na nowej maszynie to IMO dobra cena.

Po trzecie dyskusja dotyczy tego czy od razu nie powinno być ustawione 3 PLN z uwagi na ludzi którzy na fliperze graja okazyjnie. Wiem że taki eksperyment Sporting właśnie prowadzi w Rzeszowie - jeśli uzna że to dobre posuniecie to zapewne wprowadzi to także w HK ale jak napisałem wyżej większość z nas i tak płaci już za grę 3 PLN. Jedyna zmianą byłoby to że człowiek mógłby sobie zagrać 2-3 gry więcej. Przykład: któregoś dnia grałem tam do 22.00. Zastanawiałem się czy wrzucić jeszcze 15 PLN i posiedzieć z godzinkę czy już sobie pójść. Suma summarum stwierdziłem że za późno i idę. Gdyby (pojedyncza) gra kosztowała 3 PLN pewnie jeszcze 2-3 razy zagrałbym.

Właściciele Tych maszyn to osoby bardzo rozsądne. Czytają forum, uwzględniają nasze sugestie (jak choćby przesunięcie bocznych słupków), starają się wypośrodkować pomiędzy opłacalnością a zadowoleniem klientów. IMHO jest OK.

mezik napisał(a):Ja osobiscie jestem zwolennikiem nizszej oplaty za gre (2 zl) w zamian za mniejsza liczbe kul (3 kule)
Kiedyś myślałem podobnie Smile Zresztą w przypadku starszych dobrze znanych nam maszyn nadal tak myślę.
W przypadku nowych Sternów jest jednak trochę inaczej. To cholernie rozbudowane maszyny i 3 bile to naprawdę za mało aby tam powalczyć o jakiś final.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości