Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
printimus napisał(a):Wpadłem dzisiaj do HK na godzinkę. Grałem ponad 1h na ST. W tym czasie parę osób podchodziło do pozostałych maszyn, patrzyli, zastanawiali się, ktoś wrzucił 1zl i odszedł machnawszy ręką.
Moje obserwacje siłą rzeczy dotyczą tylko jednej maszyny i są następujące:

-za wysoki koszt wejścia, cena 5zl za kredyt to za dużo
-maszyna ustawiona jest na extra ball za 25mln - zrobiłem za każdym razem - a nie na kredyt za punkty, to uważam za kolejny zły ruch,
-brak rule sheet uniemożliwia zorientowanie się jak grać a Stern aż tak nie oszczędza i daje taki rule sheet w standardzie - w sumie waliłem kulami na oślep bez żadnej znajomości zasad strategii itd. Wg planu celuj tam gdzie miga i nadal nie łapię o co kaman a wyniki miałem od 40 do 90mln - to co ma powiedzieć ktoś kto widzi flipper w ogóle pierwszy raz w życiu?
-stoją na uboczu i to w sali gdzie są jakieś owocówki i hak ktoś na tych owocówkach przyszedł pograć to krzesłami zastawił wejście! Pewnie żeby nie wlazily tam dzieci,
-śliska podłoga więc się maszyna przemieściła nieco
-w czasie tej ponadgodzinnej gry wrzucilem 15zl i grałem bez przerwy pozostałe 3 maszyny nie były używane przyjęły przypadkowe 2 czy 3 zł. Wyraźnie było widać że moja obecność zwracała uwagę innych którzy zagladali do pomieszczenia i niuchali co się dzieje; w całej HK były tłumy dzieciaków i rodziców (szatnia zawalona i kolejka spora)
-nie zauważyłem maszyny/punktu do rozmiany pieniędzy
-co najmniej 3 razy kula przeskoczyła nad łapką i zaliczyła kanał!

Ogólnie fajnie. Piszę się na ligę bo fajnie się gra na nówce a przy tych parametrach co są raczej długo maszyny będą jak nowe.

Przyznam, że dość dziwny wpis :

-5zl za kredyt to za dużo
-extra ball za 25mln (...) kolejny zły ruch
-brak rule sheet
-stoją na uboczu
-śliska podłoga
-pozostałe 3 maszyny nie były używane
-brak punktu do rozmiany pieniędzy
-3 razy kula przeskoczyła nad łapką i zaliczyła kanał

Same wady ale "ogólnie fajnie" :mrgreen:


Na koniec nie zrozumiałem tylko czy to, że "długo maszyny będą jak nowe" piszesz jako potencjalny inwestor i martwisz się o zwrot z inwestycji ? :-D
Czy też jako gracz cieszysz się, że będzie się długo grało na czystych i nowych sprzętach ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości