Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Pinball Cup 2013 - 30.11.2013r.
#20
NEX napisał(a):Podoba mi się idea slotów, mniej podoba mi się że trzeba za to dodatkowo płacić. Denerwujące jest tez to ze "dzień przed" koszt znacznie wzrasta.

Dopłata za wybór slotu jest symboliczna. Jeśli ktoś nie chce może przecież wybrać "bez slotu".
Cena "dzień przed" jest po to, żeby ci co chcą zapisali się wcześniej, co da mi czas na sensowne przygotowanie wszystkich materiałów i pliku do obsługi turniejów.
Zajmuję się tym wszystkim sam i niestety bardzo mi komplikuje sytuację fakt, iż niektórzy do ostatniej chwili wstrzymują się z decyzją.


NEX napisał(a):Jeszcze kilka pytań:
- czy ranking poszczególnych maszyn będzie prowadzony na bieżąco i będzie cały czas dostępny dla grających?

tak. pracuję jeszcze nad fizycznym wyglądem ekranów, więc nie wiem czy to będzie po jednej maszynie, czy po kilka - oraz jaki będzie system wyświetlania - prawdopodobnie na życzenie, ręcznie. ponadto wyzerowane zostaną wszystkie high score'y na maszynach i podmienione będą na 000.000 tam gdzie się da, więc będzie się można zorientować w sytuacji.

NEX napisał(a):- czy jeśli rozegram sobie powiedzmy 10 gier a po 2-3 godzinach będę chciał dograć jeszcze pozostałe 4 to mogę ustawić się w kolejce do tych maszyn i dograć?

tak. jedynym problemem może być fizyczny czas oczekiwania w kolejce. poza tym strategie grania na maszynach są dowolne. w praktyce też okaże się, jak takie kolejkowanie będzie wyglądać

NEX napisał(a):- czy masz już listę tych 14 wytypowanych maszyn?

tak. podaję:

Terminator 2
Terminator 3
Dracula
Fish Tales
Dirty Harry
Corvette
Getaway
Johnny Mnemonic
Black Rose
No Good Gophers
White Water
Demolition Man
Indiana Jones (WMS)
Twilight Zone

Classic na pewno:

Spirit of 76
Bronco
Mata Hari

być może:
Jungle Queen

Free play:
Fun House
Gilligan's Island
Shadow
Rescue 911

Haunted House 1 gra/3 kule - 1 zł. (jak Fun House na MP) - 50% wpływów idzie na nagrodę(y) dla zwycięzcy(ów) - np. w proporcji 5-3-2.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości