Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
system 10-8-5-1 czy 7-5-3-0/7-5-3-1 - jakieś wnioski?
#38
alexanderhrabia napisał(a):nie przyznaje racji w kwestii najazdu na Marcina, po raz kolejny, bezsensownego.

no właśnie, te najazdy, podjazdy, wyjazdy niechętne, wycieczki, ironie, sarkazmy itp. - do krytyki i uwag prawo ma każdy, każda może coś wnieść, ALE dopóki nie zrobiło się jednego turnieju to nie wie się N I C ! (nawiasem mówiąc: znaczące jest to, że osoby które parę turniejów czy imprez zrobiło jakoś głosu nie zabierają... [czyli Mario, Paweł N, Łapusz])
dlatego szlag mnie trafiał na to, że tyle pracy mnie kosztowały każe mistrzostwa Polski-każde następne więcej (i cały PSF), a tyle było krytyki (oficjalnej i zakulisowej-tchórzliwej) i o wszystko, bo zawsze się można do czegoś przy...czepić, łatwiej niż na zasadzie dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie. np. - dlaczego nie konsultuję jakiś decyzji? a jak dopytywałem to za dużo maili wysyłam. więc tak źle i tak niedobrze. i bądź tu mądry.
wyjścia są dwa - nie reagować i robić swoje, albo olać i nie robić nic... umówmy się-jest parę osób, które by wolałby by w Bytomiu nie działo się NIC. nikt się pod tym nie podpisze wprost, ale TAK JEST. podejrzliwość, że na tych turniejach coś się zarabia, że ugrywa (poza punktami na flipperze i WPPR) coś graniczy z paranoją (niemniej raczej czuję nosem zawiść). ja się pytam: co by się w tym roku odbyło gdyby nie turnieje w Bytomiu? niewielki (choć fajny) turniej na PixelH (megaIMPRA btw) i mega PlazaPPP? i to by była liga?
na koniec, oto cytat jednego z gości na którymś z poprzednich turniejów w Bytomiu:
pytam - jak się podoba Ci tu?
odp. - tragedii nie ma szczena mi opadła tak że ją musiałem podnieść, to nie był żart
także huzia na Józia :-?
A bardziej serio - czasem zamilknąć by nie powiedzieć za dużo, warto tą energię inaczej spożytkować ;-)
PS. i żeby było jasne - to nie są wycieczki personalne, do nikogo tu nie piję. z każdym (poza jednym podwójnym wyjątkiem) kto bywa na turniejach w tym Mistrzostwach Polski chętnie się spotkam, pogram, pogadam itp.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości