Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje terminarza imprez po wakacjach 2013
#41
Łukasz jakby turnieje byly w Kolobrzegu to ja moge grac co drugi dzien, tylko chodzi o ich czestotliwosc i pokrywanie sie z innymi imprezami, bo jak na poczatku roku byla cisza to teraz robi sie jak najwiecej turnieji na szybko tylko pytanie czy tu o to chodzi zeby bylo 20 turneiji w roku i na kazdym 15 osob czy lepiej mniej a wieksza frekwencja ?

ja jezdzilem na lige i chce ja skonczyc bedac na kazdym turnieju ligowym, ale jak terminy beda sie nakladaly z wyjazdami za granice to dla mnie liga robi sie bez sensu

turnieje ktore nic nie wnosza do ligi, nie sa eliminacjami do mp albo samymi mp i te za ktore sa jakies groszowe punkty do WPPR mozecie robic co weekend, Marcina lokal ma czas i ochote niech robi, ale liga ktora zaczelismy grac nie powinna sie nakladac z wyjazdami zagranicznym i powinna miec wygodny termin dla wiekszosci


a takie pytanie co za miejsce w lidze w tym roku ? jakies fajne punkty do WPPR czy z kazdego turnieju osobno tylko daja ? bo moze jak w sumie nic to mozna lige zrobic byle kiedy i przyjada Ci ktorym pasuje, tylko szkoda odpuszczac cos w czym juz sie gra i dobrze idzie Smile


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości