Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy na forum? Przywitaj się
Big Grin 
Witajcie,

  Mam na imię Mariusz, jestem z Łodzi, aktualnie posiadam Draculę Williamsa (mój ulubiony z dzieciństwa). Zawodowo zajmuję się automatyką przemysłową w branży okiennej. Moim hobby jest naprawianie, przerabianie i ulepszanie różnych sprzętów, szczególnie tych starych. Kiedyś byłem aktywny na forach samochodowych, min. MEKP, PTP i motocyklowym GS500.PL. Teraz pora na flippery  Big Grin . Aktualnie mój Dracula cierpi na brak obrazu, padła mu płyta DMD controller, postawiłem już jej sekcję zasilania na nogi, niestety uwalony jest któryś ze scalaków, a termin dostawy z TME mam na listopad  Confused . Przy okazji zagłębiania się w temat wyświetlaczy stworzyłem na podstawie opisów z neta adapter pod malinę w celu wyciągnięcia obrazu na LCD i zamówiłem parę paneli LED RGB z Ali na projekt PIN2DMD (128x16), niedługo będę się przymierzał do zamówienia płytek drukowanych EVO pod te wyświetlacze (chętnie zamówię więcej, jak ktoś potrzebuje). Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, chętnie się spotkam, wymienię opiniami, pomogę. Niestety z uwagi na charakter mojej pracy rzadko bywam w domu, a jak bywam to na nic nie mam czasu, za to można mnie spotkać w okolicach dużych fabryk okiennych, np. w Rzeszowie, Krakowie (polecam "Muzeum Flipperów" - MEGA!), Bytowie (najczęściej ostatnio) i innych miejscach w Polsce, wtedy mam czas popołudniami  Smile . Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że skorzystacie z mojej obecności na forum  Idea
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości