Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipperowe hity które... nie powstały
#7
Dzisiaj zaproponuje flipper muzyczny Motorhead  Smile   ( zainspirowany dzisiejszą grą na flipperach Aerosmith i AC/DC w Hula Kula )

Skoro mamy takie tytuły jak AC/DC, Aerosmith, Iron Maiden czy Metallica. To czemu by nie Motorhead? 
Charyzmatyczny lider Lemmy i styl Motorhead nie do podrobienia (skopiowania) niektórzy próbowali, ale "Bóg" Rock 'n' rolla jest tylko jeden  Big Grin Myślę że wyszłaby z tego bardzo klimatyczna maszyna, szczególnie dla fanów. Co do maszyn, to sam Lemmy potrafił spędzać przy nich wiele godzin sącząc przy tym swój ulubiony "napój" jakim był Jack Daniels  Wink  ( tyle że on preferował tradycyjnych  "jednorękich bandytów" )
 a nie flippery, ale kto wie czy by się nie przerzucił jakby powstał za jego życia flipper "Motorhead" 

Jakaś tam ogólna propozycja wykonania maszyny

Na rozpoczęcie gry oczywiście słynne "we are Motorhead and we play Rock 'n' roll
Sam Lemmy jako punkt centralny playfieldu, trzymający w łapach swoją gitarę basową, z charakterystycznie "zadartą" głową do góry ( tak jak śpiewał ) 
Nad łapkami pięknie wymalowane logo Motorhead
"
jedno ręki bandyta" umieszczony na playfieldzie byłby takim "mystery target" który daje jakieś tam extra punkty, extra ball itp. bonusy. Oczywiście ten "bandyta" to oddzielny mechanizm który "pracuje" i wszystko na nim widać, a nie tylko wyświetlane na wyświetlaczu głównym. 
Fajną opcją byłoby również umieszczenie Jacka Daniels'a na polu gry, myślę że by się dogadali, bo Lemmy był dla nich żywą chodzącą reklamą ( co do koncepcji butelki jaką by miała spełniać w grze to nie mam pomysłu )
Do tego fajny soundtrack ( byłoby z czego wybierać ) no i mamy gratkę dla fanów  Cool
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Flipperowe hity które... nie powstały - przez Cino - 17/07/2020, 21:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości