Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga 2020 - informacja
#12
Mimo iż jestem w tym jakże zacnym gronie miłośników flipperów od całkiem niedawna (od Dźwirzyna tego roku) to chciałbym publicznie ogłosić wszem i wobec, że każda impreza w której wziąłem udział była zorganizowana w sposób sprawny i profesjonalny. Nigdy ale to przenigdy nie przyszło by mi do głowy aby wylewać swoje żale a tym bardziej na forum publicznym z powodu sumy pieniędzy którą trzeba było uiścić za udział w poszczególnych turniejach. Jeżeli organizatorzy podnieśli by ceny o 20 zł to również z wielką chęcią zapłacę aby móc spotkać równie pozytywnie zakręconych ludzi co ja i spędzić z nimi kilkadziesiąt godzin rywalizując na tych cudownych maszynach. Dla przykładu : Artur zorganizował turniej u siebie w domu, na swoim terenie, udostępnił cały domek i najbliższą okolicę a jego żona i córka musiały znosić stado samców mniej lub bardziej trzeźwych biegających po ich ogródku i na pewno nie będących cicho. Podczas w/w imprezy zjadłem jedną kiełbasę , pare chipsów i z chęcią uiściłem opłatę w wysokości 60 złotch - koniec przykładu.
Kończąc mój wywód oświadczam, że Wy jako organizatorzy i Wy którzy przyczyniacie się do rozwoju tej cudownej pasji jaką jest PINBALL macie moje stu procentowe poparcie i zawsze służę pomocą w miarę moich możliwości !!!
Pozdrawiam
Karol Gracz HGA
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości