Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AWARIA DATA EAST PO UPADAJĄCYM WYŚWIETLACZU
#6
Na razie nic więcej nie piszę, bo części są wysłane do specjalisty. Płyta główna PCB z Batmana 3.0 Oryginalna. Ta co się wszystko na niej załącza, ale program startuje.
Oraz dodatkowa wysłałem też profilaktycznie uszkodzoną zieloną płyta główna od GnR ver.2.0( jaką miałem kiedyś kupioną na części zapasowe) w nadzieji że może ją się też uda naprawić, i będzie w przyszłości na zapas.

Wysłałem też cały oryginalny zespół elektroniczny wyświetlacza plazmowego ze starym panelem DMD oraz dwiema taśmami. Plus nowy panel DMD plazmowy 16 x 128 jaki kupiłem swojego czasu za 450zl.




Na razie specjalista od tygodnia walczy z tymi częściami, i trzymam za niego mocno kciuki wierząc że da radę, bo to jeden z najlepszych speców od fliperów ! Jeszcze nic konkretnego nie wiadomo. Poza tym że ten nowy panel DMD okazał się być niesprawny. I po przelutowaniu w miejsce starego nie chce działać. Co mnie zdołowało bo dałem za niego sporą sumkę.
A stary panel przełożony z powrotem też ponoć słabnie z dnia na dzień. I nie wiadomo jeszcze co z nim będzie. Liczę jednak że może da radę jeszcze pograć.

Z płytami PCB jeszcze nie ma finalnej informacji. Jak coś będę informował na bieżąco, jakie wyszły "konsekwencje" po awarji flipera.
Przestrzegam wszystkich przed podkręcaniem jakich kolwiek napięć znamionowych we fliperach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości