Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji
#18
adas_2008 post_id=35167 time=1574155825 user_id=1344 napisał(a):Ceny u Artura wliczają konsumpcję, jakieś tam wory na śmieci i ogólny syf który zostawiamy mu na głowie Smile
Spoko, wszystko to wiem i rozumiem. Zawsze mówiłem, że organizator ustala sobie taką stawkę jaką chce i jest to jego prywatną sprawą (najwyżej jak będzie za drogo to ludzie nie przyjadą). Nie raz zresztą popierałem organizatorów turniejów w tym temacie (choćby kiedyś w przypadku Dźwirzyna, czy w tym roku w temacie Bytomia). Pewnie i tym razem nie zacząłbym tematu gdyby nie info, że ceny zostały utrzymane w poziomie roku 2019 gdy w przypadku Marynina faktycznie rosną i to sporo. Czarek dopytywał dwa razy. W końcu i ja zaczepiłem ten temat gdyż uważam że taka informacja wprowadza ludzi w błąd i IMO wypada to wyjaśnić.

Do tej pory nie komentowałem też opłat za turniej w Zagrywkach (nawet zapisałem się na ten turniej) choć akurat to warto było by skomentować. Nie widziałem w opisie tego wydarzenia ani słowa o jakimś side czy free playu. Jeśli takowych informacji nie ma to chyba można założyć że side i free playa nie będzie a jeśli tak to 16 z 32 osób za 100 PLN rozegra sobie... 8 gier i będzie mogła jechać do domu. Gdybym do Zagrywek nie miał 20 minut drogi to raczej nie wybrałbym się na ten turniej.

JAM post_id=35170 time=1574204972 user_id=8 napisał(a):ktoś Ci się w*ebał na konto?
Nie a przynajmniej tak mi się wydaje Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości