Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Email z Ameryki...
#19
Zarówno EPC jak i PPO były imprezami bardzo udanymi. Widziałem, że ludzie byli zadowoleni, wielu zapowiadało, że pojawi się na kolejnych eventach organizowanych przez SFF. Owszem na pewno były jakieś drobiazgi, które można było zrobić lepiej ale suma summarum turnieje wypadły świetnie i to świetnie nie tylko w odniesieniu do Polski ale i do całej Europy.

Zaryzykowałbym wręcz stwierdzenie, że imprezy wypadły chyba zbyt dobrze skoro niektórzy musieli odreagować w sposób tak osobliwy....

Skarżyć się szefowi IFPA na to, że ktoś w nocy dzwonił i był niemiły? Brak słów aby skomentować coś tak niedorzecznego....

Cytat:Zachowałeś się nie fair w stosunku do Łukasza i do mnie bez dania nam szansy uczestniczenia w procesie (nie żebym chciał organizować EPC, ale przynajmniej od razu byłaby jasna sprawa daty), więc nie dziw się, że tak się to toczy.
Wyjaśnij mi proszę kim jesteś, że przypisujesz sobie prawo do konieczności zgłaszania Tobie tego co zamierzają zrobić inni? Czy sam konsultowałeś chęć zrobienia Finału EPC z Kubą, Pawłem, Jackiem, Dylkiem...?

Cytat:A ponieważ SFF nie wywiązał się z ustnych ustaleń ze mną w czasie PPO'2016 (mój błąd, że potraktowałem rozmowę z Jackiem, Dylkiem i Jarkiem jako z osobami poważnymi) i koniec, końców termin EPC został potwierdzony. W ten sposób po prostu "podebraliście" termin PPC.
Jeśli dobrze kojarzę (jeśli mnie pamięć zawodzi to mnie proszę popraw) to podczas rozmów na PPO zaproponowałeś aby ten Twój turniej odbył się jako część EPC. Organizatorzy powiedzieli "OK czemu nie". Jedynym warunkiem było abyś to Ty organizował i odpowiadał za część związaną z Twoim turniejem a nie Lukasz. Jeśli dobrze kojarzę nie powiedziałeś wtedy "nie" a więc jak zgaduję chłopaki uznali że jesteś z tym OK i oficjalnie zgłosili datę do IFPA.

Cytat:Co więcej, uważam, że takie zachowanie dyskwalifikuje Cię, jako Country Directora.
A zapewne z kilkadziesiąt innych osób uważa całkiem inaczej. Co więcej - zdecydowana większość organizatorów polskich turniejów flipperowych zgłasza się do Janka a nie do Lukasza nieprawdaż?

Czy naprawdę tak trudno zając się swoim turniejami, swoim stowarzyszeniem, swoimi sprawami i przestać przeszkadzać innym w robieniu czegoś naprawdę fajnego, czegoś co mega pozytywnie promuje nasz kraj w całej Europie a tu na miejscu dostarcza super zabawy kilkudziesięciu ludziom lubiącym flippery?

Gdybyś zorganizował ten Twój turniej w ramach EPC to miałbyś prawdopodobnie 150 uczestników a nie 15, miałbyś prawdopodobnie świetną reklamę, wpłynąłbyś pozytywnie na relacje w naszym polskim gronie flipperowym - same plusy.

Wybrałeś jednak zupełnie przeciwny kierunek. Wierz mi, że naprawdę nie rozumiem Twojego postępowania....


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości