Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY V - 20-21.08.2016
#42
To i ja naskrobie kilka słów.

Marcin, gratuluje wygranej oraz organizacji kolejnej bardzo fajnej imprezy. Gratulacje również dla pozostałych zwycięzców.

Jeśli w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja to na pewno postaram się znów przyjechać. Troszkę dziwi mnie tak niska frekwencja. Dla mnie PPPP jest jednym z tych turniejów na których bawię się najlepiej.

W tym roku wszystko było gotowe już kilka dni przed turniejem. Przyjechaliśmy w czwartek - "grandy" były już odpalone, do tego w pobliżu stał nowiutki Ghostbusters. Maszyny (poza nielicznymi wyjątkami) w super stanie. W sobotę i niedzielę każdy mógł pograć tyle ile chciał, także na maszynach turniejowych (co na innych turniejach nieczęsto się zdarza)

Jeśli już muszę się do czegoś przyczepić to zwrócę uwagę na dwa drobiazgi, które IMHO wymagają poprawy. Po pierwsze tilty na kilku maszynach były wyłączone (lub pospadały), po drugie zbyt płaskie ustawiania łapek co czasem trochę psuło frajdę z gry na fliperach posiadających centralne cele (np. STTNG, TZ).

I w zasadzie trudno znaleźć jeszcze jakiś minus, przychodzą mi do głowy już tylko plusy i to ogromne.

Poza rewelacyjną, wakacyjną atmosferą, morzem i plażą był zarąbisty park maszyn, baaaaardzo dużo gry, dobry i sprawdzony system rozgrywek, dodatkowe miniturnieje w postaci grandów, wszystko na luzie i bez niepotrzebnej spinki - po prostu rewelacja!!!

.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości