Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORT ŁÓDŹ PINBALL CUP - 13.06.2015
#34
jakubce napisał(a):Nic dodać, nic ująć.
A ja coś bym jednak dodał Smile Podziękowania nalezą się jeszcze (a w zasadzie przede wszystkim) Andrzejowi Cieślikowi - bez niego nie byłoby tego turnieju Smile

Turniej faktycznie dopięty na ostatni guzik, organizacyjnie super - Paweł, Kuba, Jaro, Jacek - gratulacje.

Super że właściciele jednej z dwóch największych fliperowych kolekcji w tym kraju (obok kolekcji Marcina Kisiela) udostępnili na ten turniej część swoich zbiorów, cieszy także że maszyny te zostają w Porcie Łódź!

Warto wspomnieć o tym iż zaplanowany na 19:30 finał odbył się dokładnie o 19:30 Smile Sam finał zorganizowany bardzo widowiskowo - podest, kamery, nagłośnienie - wypas! Smile
[Obrazek: 1.jpg]

Andrzej K - GRATULACJE wygranej, w sobotę byłeś nie do pokonania! Smile

Strefa FreePlay (RS, WC, LW3, NBA) była dostępna dla wszystkich przez cały czas trwania turnieju.

Ja najmilej wspominam grę na Addamsach - dawno już jakiś fliper na turnieju nie dał mi tak pograć Wink

Jeśli miałbym się (na siłę) do czegoś przyczepić to finał na jednej maszynie (na 3 IMHO jest lepszą opcją). Wybór maszyny finałowej moim skromnym zdaniem tez nie do końca trafiony (z uwagi na niezbyt turniejową opcję "mustang multiball")

Te drobne minusy nie przeszkadzają mi jednak w tym aby napisać że turniej był bardzo udany i że bardzo cieszę się że wziąłem w nim udział.

Andrew napisał(a):czy będzie kiedyś Drugi PŁPC ?
Pytanie powinno brzmieć nie "czy" ale "kiedy" Smile A odpowiedź: jak najszybciej - to świetne miejsce na turnieje! :-D

Dzięki wszystkim za super zabawę i miło spędzony czas.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości