Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IV 22-23 SIERPNIA w DŹWIRZYNIE
#55
Rozwiązanie nie jest idealne może nawet do dupy ale szukam czegoś dobrego. Na forum mało kto się udziela jak pytam się o rozwiązanie, a później wszyscy będą marudzić.

Gadałem z Konradem i ma dziś wrzucić inne rozwiązanie lepsze od mojego. Żeby podzielić ludzi w grupy tak żeby każdy miał szanse wygrać drugi turniej. Coś typu przy 40 osobach 4 grupy 10 osobowe. Grają każdy z każdym. 9 pojedynków to 3 godziny. I później kolejne grupy ale to Konrad dobrze wyjaśni.

25 maszyn w eliminacjach źle ? W tamtym roku było 20 i nikt nie marudził. Sam zacząłem granie bardzo poźno i chyba w 3-4 godziny zagrałem 20 flipperów a i tak wyprzedziłem tych co mieli czas od rana.

Bez dokupywania gier dla mnie to bez sens jest. Idąc tym tokiem myślenia za 500zł wpisowego jest się w finale od razu. A za 1000zl wygrywa się turniej bez przyjazdu do Dźwirzyna ;-)

Mucha w których nie dasz rady wziąć udziału ? Chodzi o pn-pt ? To nie będzie szło do WPPR. Będzie rozrywką dla tych co przyjadą wcześniej. Dodatkowo pozwoli turystom nacieszyć się trochę flipperami, może ktoś weźmie udział.

Teraz mam trochę czasu na sprawy organizacyjne. Musze zgłosić turniej do WPPR podając wcześniej dość szczegółowo zasady.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości