Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvira and the Party Monsters KOMPLETNY REMONT
Haha to juz prędzej bym kupił flippera kolejnego :-D no napisałem na razie do dwóch miejsc gdzie mają frezarkę CNC pytając się czy maja tam jakiegoś majstra, który moze za zapłata pliki zrobic do ciecia. Niby robota nie skomplikowana bo wystarczy ten mój skan który jest wydrukowany na desce odpalić w ilustratorze, zrobic ścieżki ciecia, wyeksportować to jako plik ścieżek, odpalić w programie co robi pliki dxf (z tego co pamietam) a tam juz tylko zrobic głębokość ciecia itp, zmniejszyć na danej głębokości dziury te pod inserty, i takie tam. Trochę tego jest, w teorii wiem jak to zrobic ale z praktyka co innego, dlatego wolałbym najpierw żeby zrobił to ktoś kto sie zna a potem mnie nauczyć itp.
Jak sie nie uda z majstrem to tak jak mówiłem wcześniej, zrobię sam zaczynajac od dziur od kabli, żeby zobaczyć jak to jest, potem moge jedna dziurę od inserty zrobic na kawałku drewna żeby sprawdzić czy wszystko gra.

Dobra opcja w sumie jak to wypali to wyposaze sie w skany playfieldow, powiedzieli mi tam w Galii ze do 4 płyt sie zmieści za te 800zł wiec za 8 baniek mam 4 playfieldy, nabierze sie wprawy w tym całym CNC i potem mozna niezłe kolosy na tym robić sprzedając playfieldy za "ułamek" normalnej ceny. :-P
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości