Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flippery w Poznaniu
#18
mezik napisał(a):6 maszyn przynosi taki sam zysk jak 20. A jak ktos pisal 2-3 najbardziej sie oplaca.

Ale to mówisz o jednym lokalu. W Raju niespecjalnie jest miejsce na więcej stołów. Kompletnie na siłę można by dostawić jeszcze 2, więc akurat w ramach limitu Wink Tam latem jest multum ludzi, więc doskonała okazja do poszerzania (chociaż raczej przypominania) wiedzy o flipperach. Rzecz w tym, że najlepiej żeby stał na zewnątrz na wózku. Jest taka mini wiata, może można by ją rozciągnąć, ale na wieczór musiałby lądować w środku.

Miał ktoś doświadczenie z takimi operacjami? Myślałem, że może wózek flipperowy by się nadał: http://www.flippery.pl/produkt/akcesoria...2-szt.html ale on chyba nie ma blokady kółek? No i przy nudge'ach źle to mogłoby się skończyć.

A o poszerzaniu bazy maszyn miałem bardziej na myśli szukanie dodatkowych miejscówek - w kontekście popularyzacji to jednak lepsze rozwiązanie, a i finansowo też się pewnie lepiej sprawdzi. W kontekście potencjalnej sprzedaży stołów później - właśnie dlatego zdecydowałem się na start na tańsze używki a nie na nowego Sterna w leasingu (chociaż chodzi za mną ta Metallica!)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości