Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cybernaut problem z dźwiękiem.
#37
Mezik netto wyszło 260zł za obie zabawki Wink.Jak zaprogramuję Whrilwinda to mogę Ci pożyczyć jak chcesz się pobawić.Jak chcesz zainwestować to na allegro wpisz kasowarka uv. A programator to tak jak pisałem wcześniej TL866CS Pro też z allegro. Programator jest o tyle ciekawy, że nie wymaga dodatkowego zasilania żeby z USB wyciągnąć 25V a tyle czasem potrzebują nasze starodawne EPROMY.
Nie czuję się na siłach pisać tutoriala gdyż troszkę na czuja to wszystko robiłem podpierając się postami z różnych portali.Kasowanie to po prostu włożenie kości z odsłoniętymi okienkami do szuflady i włączenie urządzenia na 15-20min ja kasowałem 20min.
Samo programowanie rzeczywiście trwa kilka sekund i sprowadza się do wybrania pliku i układu z listy. Ale ważne jest wybranie odpowiedniego napięcia programowania VPP które np w moim przypadku (2732A) wynosiło 21V a wersji tej kości bez A trzeba ustawiać na 25V także jest kilka niuansów i można uwalić kość przez nieuwagę.
Traktujcie moje "porady" z przymrużeniem oka, ponieważ sam dopiero wgryzam się w temat.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości