Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipery w Szczecinie
#7
marcinkg napisał(a):Bylem w Szczecinie w ostatni poniedzialek w nocy z checia naprawy The Getaway ale nie bylo co naprawiac ....

Kilka piwek wtedy strzeliliśmy ale słowo daję, że było jak wcześniej napisałem, tak czy inaczej sorki za zamieszanie, w końcu te 100km z okładem to nie w kij dmuchał.

marcinkg napisał(a):Gralem 2 dlugie gry po ponad 300 baniek kazda

To nam przez kilka godzin tylko raz udało się nagrać 60 a Ty od niechcenia nabileś 300 baniek, no ładnie - wychodzi na to, że przydałby się na turnieju w Dźwirzynie dyplom uśmiechu dla osoby, która nabije najmniejszą ilość punktów - wtedy nagrodę mamy w kieszeni.

marcinkg napisał(a):Jak bylem to stol stal po prawej stronie a nie na srodku lokalu jak ja go stawialem wiec moze problem sam sie rozwiazal Smile

Jak graliśmy tydzień temu to stół też stał po prawej stronie, zarówno wejścia jak i baru (dokładnie między barem a oknem)

marcinkg napisał(a):Chyba nawet wybiera sie w odwiedziny mala ekipa z AKUKU !

A cóż to za ekipa? (Barmana ze względu na bliskość stołu pewnie nie można zaliczyć do miłośników flipperów i zdziwiłbym się gdyby przyjechał). Jeżeli jednak przypadkiem masz na myśli mnie i żonkę, to chciałem zaznaczyć, że nie taka mała ta ekipa - mnie ze względu na spore gabaryty można spokojnie liczyć co najmniej podwójnie (jest nas 2 ja i mój brzuch) - mam tylko nadzieje, że nie będę musiał płacić potrójnego wpisowego na turniej.

BTW. Wypożyczasz jeszcze stoły osobom prywatnym, czy tylko poza sezonem? Zauważyłem na pinballowners, że masz nawet po kilka egzemplarzy tego samego tytułu, jakbyś chciał się kiedyś jakiegoś pozbyć, bardzo proszę o info.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości