Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Słowianie, czyli wiocha czy superKAWAŁEK?[Donatan-agent
#6
lubię CYCKI, ale tego słuchałem/łam bez cycków (ok, obejrzałem raz klip Wink

słucham różnej muzyki - ambitnej także (no może nie JAZZ nowoczesny, opery czy Penderecki..), ale powagę klasyczniejszą (że tak powiem) jak najbardziej czy muzykę filmową najróżniejszą. ALE do tego hip hop (polski tylko stary), techno różniste, pop wszelaki itp itd.

to jest skoczny numer z wplecionym motywami ludowymi - proste (jak omen nomen cep), ale zgrabne. a co do treści - niestety nie mają Polki dobrej opinii, ba! zapraszałem parę lat temu w Anglii bodajże Holendra na mistrzostwa do nas: - pyta kiedy, listopad mówię,na co on zimno, ale zaraz się rozgrzał wspominając dość jednoznacznie, że Polski są ładne i łatwe (minę zrobił adekwatną)...
dużo się o tym dowiedziałem pisząc ten wywiad, parę historii jest (ok, dla mnie było) hardcorowych bardzo:
http://www.gazetagazeta.com/artman/publi...1758.shtml

[ Dodano: 2014-05-11, 12:14 ]
thomy napisał(a):Każdy kawałek puszczony 1000razy będzie hitem ;-) ,ale w sumie ja tam wole oglądać cycki niż kobity z brodą :-)

no właśnie, katują HITAMI strasznie, ale w USA to samo, tylko stacji z 1000000000 x więcej Wink
ja nawet bez sumy (czy suma) wolę. nie wiem czy baby z czemś innem nie gorsiejsze że tak powiem

a no właśnie, mnie ten Donatan nie mówi(ł) nic, nie jestem na bieżąco, sprawdzić nie omieszkam

dzięki za podjęcie wątku, piszcie więcej
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości