Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 24-25.08.2013r
#71
Troche informacji na sam tremat turnieju bo tego brakuje, a nie ma czasu nad tym sie zastanowic.

Mam postawione na nogi u siebie:

19 williamsow

10 bally/midway

2 pin 2000 (tu nie jest pewne czy beda 2 sztuki)

5 sega

2 data east

(classikow w tym nie icze, bo ich raczej na pewno nie ogarne, na mniejszym wyswielaczu jest tylko FUNHOUSE, tak to wszystko DMD)

Nie wiem ile z tego uda sie wyszykowac do turnieju ale powinno byc tego sporo 25 minimum ale mam apetyt na wiecej moze nawet 35 jak wszystko bedzie szlo jak trzeba. Wszystko w rekach Pana Andrzeja z Radomia ale kilka sztuk ma tylko jakis grubszy problem tak to mniejsze sprawy. Co bedzie sprawne to szybko czyscimy kilka gumek zarowek zmiana i do Dźwirzyna jedzie Smile

w tym roku zajmiemy chyba cale to zadaszenie taka iloscia flipperow, mam pomysl jak flippery ustawic zeby bylo miejsce do swobodnej gry, jest miejsce na projektor, 3 stoly bilardowe ktore stoja na miejscu flipperow beda robic za stoly z wynikami i pierdolami

Kilka pytan do wszystkich:

1. Ile robic turnieji ? chodzi mi tutaj o punkty do WPPR dostaniemy za glowny i side ? czy jest szansa cos wiecej wynegocjowac ? fajnie jakby dali nawet za 3 turniej cos w koncu 2 dni, raz w roku i jak na nasze warunki to chyba bardzo grubo

wyzej ilosc flipperow, macie jakies pomysly jak to dobrze podzielic ?

glowny grac na wszystkim a side na czym ?

1 dzien glowny na williamsach 19 sztuk, drugi dzien side na bally/midway moze do 10 uzbieramy i trzeci turniej sega/data + pin 2000 suma 9 sztuk ?

liczba turnieji, to jeszcze nagrody za kazdy poszczegolny, dyplomy itp to trzeba nad tym wczesniej pomyslec

2. w pierwszy dzien flippery odpalimy o 10, turniej mam nadzieje ze zaczniemy do 12 po zapisach itp ale jak z drugim dniem ? zaczac turniej/turnieje wczesniej ? o ktorej wracacie do domu ? jakies pociagi itp ?

3. na jakich zasadach gramy ? chodzi o system rozgrywem bo bylem przekonany ze tak jak w tamtym roku bedzie najlepiej, prezes podrzucil temat ze moze jednego gra kazdy z kazdym zrobic system ? co o tym myslicie ?


4. wysokosc wpisowego .... i tu za chwile pewnie bedzie wojna Smile

malo osob potwierdzilo swoj przyjazd 20-22 osoby niby pewne, a reszta planuje albo jak sie uda, z Kolobrzegu nie mam nikogo chetnego .... "zenada"

znamy sie prawie wszyscy, widzimy na turniejach i nie tylko mamy wspolne hobby wiec bez czarowania i jak do swoich pisze nizej

co chce dac za wysokosc wpisowego dla grajacych oraz jakie sa koszta organizacji:

zaznaczam odrazu ze ilosci moga sie lekko zmienic

-przez 2 dni wszystkie flippery odpalone na free play, zobaczymy jak to bedzie z graniem na maszynach turniejowych, zeby ich nie zepsuc przed turniejem ale mysle ze Andrzej bedzie na miejscu to na biezaco ogarnie jak cos bedzie i nie bedzie takiej sytuacji ze ktos bedzie sie nudzil

-smycze z identyfikatorami dla kazdego uczestnika (dzieki Jarek Rupiewicz za zalatwienie tego)

- plakaty, dyplomy, pocztowki, zakladki do ksiazek, wkladki do identyfikatorow w duzej ilosci (podziekowania dla Marcina Krysinskiego)

- duzy baner oraz naklejki z plakatem TURNIEJOWYM(kolega z Kolobrzegu robi po kosztach materialow w swojej firmie DRUK 55)

- kubki 2 x dla pierwszej 8 + koszulki 2 razy dla finalowej 4 + dlugopisy dla wszystkich (tutaj Mariusz Tkacz zrobi to w super cenach poswiecajac swoj czas sprzet itp z gory podziekowania)

- zamowie takie trofe jak w tamtym roku 2 x dla pierwszej 3, jest pomysl zlota srebna i brazowa tabliczka, chyba jednej wielkosci tabliczki i deseczki

- transport wydaje sie nic ale z magazynu w Kolobrzegu do Dxwirzyna mam w 2 strony 35km Smile na paliwozernego busa wsadze 5 sztuk na nogach tylko na 30 sztuk trzeba kilka razy jechac, do tego trzeba je po turnieju odwiesc ....

- nie wiem kto to bedzie nosil ale pewnie ja ale nie sam, potrzebne jeszcze 3 osoby jak nie bedzie nikogo ze znajomych oferujacych swoja pomoc to tak samo trzeba komus zaplacic za dzwiganie tego (16 sztuk stoi w piwnicy w bloku normlanie i wyniesc to nie jest latwa sprawa)

- koszty serwisu dla Pana Andrzeja (przejezdza do mnie na tydzien) i juz sie boje czy mnie stac na to Smile

- 2 dniowki dla 2 osob ktore beda zapisywaly wyniki i ogarnialy co trzeba

-moj bezcenny czas przez 2 tygodnie przed turniejem 5 godzw ciagu dnia robie swoje sprawy, 12 flippery reszta to odpoczywam planuje i spie

- masa czesci ktore wsadzam do flipperow jest nie policzalna

i sporo innych rzeczy o ktorych juz nie bede pisal, bynajmniej nikt nie powiedzial ze ma byc to impreza charytatywna i ze muszse wyjsc na 0, na pewno nie chcialbym dolozyc jak w tamtym roku Smile

plan byl 60zl za 1 dzien, placac za 2 dni z gory 100zl, ale przy takiej ilosci chetnych wystarczy na pewno bede musial do tego dolozyc i pytam czy dla kogos bedzie problemem 70zl za 1 dzien, 120 za 2 dni ? nie chcialbym oszczedzac na nagrodach, postawic mniej flipperow itp, tylko robie raz w roku na grubo, najwiecej flipperow na w jednym miejscu w PL i chyba tytuly tez nie sa slabe Smile

jakbym robil np 4 turnieje w roku to wpisowe 40-50zl to w skali roku bym mial na koszta, ale 1 turniej na rok to nie jest latwo

zostawiam decyzje dla was, jak powiecie ze chce zedrzec to zostawiamy tansza opcje i tez jakos to bedzie, ale chcialbym aby impreza sie udala, niczego nie brakowalo, stan maszyn jak najwyzszy oraz za rok spotkac was wszystkich na PLZA PARK PINBALL PARTY III i tu juz musi byc nagroda za wygrana flipper !!!!


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości