Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam bez tematu...
#55
Tak chcę by się wszyscy dowiedzieli o moich przekrętach. Co tam zresztą moich - wszystkich organizatorów z PSF-u, bo jest nas więcej do podziału tego szmalu. I nie tylko jednej edycji - wszystkich! Pisz wszystko co wiesz, konkretnie - nazwiska, daty, kwoty itd. Niczego nie pomijaj, niech się wszyscy dowiedzą.


jarnie666 napisał(a):
Prezes napisał(a):jeśli chciałeś użyć słowa NUŻ (wyraz o charakterze ekspresywnym,

a u Ciebie skąd ten przypływ odwagi..???

a może chcesz, żeby reszta klakierów się dowiedziała jak wydałeś 1500PLN przeznaczone na główną nagrodę jednej z edycji jesiennych mistrzostw w CDQ..?

ewentualnie jak nie dopuściłeś do oprawy medialnej w/wym mistrzostw umówionej przeze mnie z TVP3 na rzecz Twojego pomysłu jakieś podrzędnej telewizji internetowej..?

słucham...

dyleck napisał(a):@Fliperomaniak:

Stary, olej. Naprawdę szkoda nerwów bo i tak się niczego konkretnego nie dowiesz.

Rycerzu Monitora, zadałem Ci /między innymi/ kilka pytań kilka dni temu...

Ile imprez zorganizowaliście...?

Pozyskaliście choć złotówkę na ufundowanie nagród..?

Ile wazonów zdążyliście ustawić na regalach po zawodach...?

Ile maszyn przywróciliście do życia...?

Ile ciekawych tytułów sprowadziliście do Polski..?


Nie stykło Ci jaj żeby odpowiedzieć..?

Trudno... z uwagi na to, że olewamy ligę w tym sezonie zawsze możesz się z nami sprawdzić w jesiennych mistrzostwach Polski... /dla niewtajemniczonych: jest nas trzech: Stachu nie bierze udziału w pyskówce, bo skupia się na grze na instrumencie.../

...i zobaczymy kto jest troll, kto kozak a kto lamus...

Flipermaniak...


no właśnie... z wirtualnymi bytami nie wdajemy się w dyskusje... Undecided
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości