Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V turniej Flipperowy Sezon 2012 Mysłowice
#13
Mam problem z noclegiem w Warszawie bo kuzynka w czerwcu nie ma juz mieszkania, chodzi mi o noc w dzien turnieju (z niedzieli na poniedzialek), wiem ze moze byc problem ze wzgledu na EURO 2012, zna ktos jakas tania i dobra lokalizacje ?

I przy okazji planuje ktos dzien w poniedzialek od rana flipperowo w Warszawie lub inne ciekawe zajęcie, bo zostaje sam na caly dzien w "wielkim mieście" bo pociag dopiero o 23 odjezdza.

Pojawilo sie polaczenie Kolobrzeg-Myslowice-Kolobrzeg ale totalnie nie pasuje bo musialbym wyjechac w sobote rano, dojechalbym na sobote wieczor, pierwssza noc w Myslowicach, niedziela turniej i zostac na kolejna noc bo dopiero o 7 w poniedzialek rano pociag. W tym wszystkim podroz ponad 11 godzin dwu krotnie w ciagu dnia wiec tragedia.

Mariusz do Ciebie pytanie, o ktorej wyganiasz ludzi z turnieju ? bo nigdy nie zostalem do konca, a jak koniec nad ranem to rozwazam jeszcze pociag powrotny z do Kolobrzegu z Myslowic o 7:54.

Na nastepny rok przenosimy lige do zachodniopomorskiego to wy bedziecie mieli problem zeby dojechac Smile


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości