Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AVATAR
#7
Byłem, widziałem, grałem Smile Co prawda byłem bardzo krótko i zdarzyłem zagrać tylko 3 gry ale prawie 50kk udało się ugrać Smile Maszyna nówka, wszystko działa, stan idealny.
Co do tego środka to nie ucieka gdyż... z prawej strony wystaje tam około 1,5 centymetrowy drucik który kieruje bile tak że praktycznie nigdy nie spada środkiem. Skoro ten drucik tam jest to najwidoczniej Squall miałeś rację Smile

Automat całkiem fajny. Ciekawy multiball który można łączyć z kolejnym. Świetne animacje. Troszkę mało na stole ale za to zawsze coś błyska i jest na co grać Smile
IMHO znacznie łatwiejszy od TRONa a przy tym o wiele wolniejszy. Tilt bardziej czuły niż na Tronie ale pomimo tego spokojnie można od czasu do czasu trząchnąć Smile

Jedyna wada to otoczenie automatu. Gorąco jak cholera a do tego strasznie głośno przez co praktycznie nie słychać maszyny. O godzinie 20-ej było trochę tłoczno. Ogólnie lokal to typowy PUB z ławami i stolikami. Fliper stoi niestety "na przejściu" i prawie po środku lokalu.
Warto wpaść w 4 osoby, zająć najbliższy stolik i wtedy można spokojnie pograć i napić się piwa Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości