Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PinCab
Zacząłem składać wreszcie mój kabinet, to znaczy składał go Mezik u siebie w podziemiach, a ja mu podawałem narzędzia, bo sam mam dwie lewe ręce do takich prac, a z narzędzi w domu jeden śrubokręt...

Na playfield kupiłem wspominanego 39'' Panasonica AS 600 - pasuje idealnie bez konieczności ściągania obudowy z TV czy rycia szyn w budzie. Po bokach zostaje dosłownie po milimetrze miejsca. Komp w środku niestety okazał się nieco za słaby. Wsadziłem w pudło starocia który spoczywał w pawlaczu jako rezerwa. Procek E4400 po podkręceniu na 2.9GHZ daje rade ale karta graficzna nie jest w stanie uciągnąć backglasu w VP - będę musiał coś pokombinować i kupić nową.

Po chwili zastanowienia i widząc jak to wszystko wygląda dochodzę do wniosku, że zamiast usiłować dobrać TV do standard body lepiej byłoby wykorzystać 42'' TV i budę z custom lockbarem (42''w widebody zostawia za dużo miejsca po bokach, a 46'' jest IMHO za duże).

Zobaczymy jak to wszystko będzie hulać i się prezentować, gdy projekt zostanie w pełni ukończony.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości