Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wysylka flippera na palecie
#13
Ten ktorego ja podalem to normlanie przyjechal duzy DHL samochod z winda, wszystko ladnie pieknie. Cena nizsza niz oficjalnie prze DHL bo to posrednik czyli podpisal umowe z DHL ze bedzie wysylal np 500 palet w miesiacu, dostal super cene i sam oferuje przesylki innym ale wiadomo juz w wyzszej cenie na czym zarabia.

Pytalem kuriera ktory przyjechal jak moge to taniej wyslac, mowi ze szukac znajomych w duzych firmach w swoim miescie ktore cos wysylaja i niech w swoim imieniu zamowia dla nas. Oni maja podpisane umowy z kurierami na wysylki duzych ilosci i maja dobra cene. Dla nich bez roznicy a nawet czasem sa pomocne wysylki z zewnatrz bo wtedy latwiej im norme wyrobic.

Jak za wysylke placi druga strona to jeszcze nie ma problemu, ale jak sam mam zaplacic za wysylke i moge zaplacic o 50-100zl mniej przy odrobinie wysilku to wiadomo ze wole zaplacic mniej. Chyba ze ktos woli wiecej bo "lubi" to juz nie moja sprawa.

Podstawa jest odpowiednie spakowanie flippera, jezeli stawiacie go na lezaco i wystaje poza palete (wtedy trzeba zaplacic wiecej) to wiadomo ze na aucie jest narazony na uszkodzenia. Jak ktos spodziewa sie ze 3 warstwy zwyklej foli urchornia obudowe przed zarysowaniami to powodzenia. Ja stawial flippera na tyle, wtedy z zadnej strony nie wystaje z palety i nawet jak bedzie jakis malo ogarniety kurier to nie jest w stanie go uszkodzic chyba ze czyms mocno wystajacym z drugiej palety. Uderzajac nawet druga paleta nic sie nie stanie bo nic nie wystaje.


Ja szanuje swoj sprzet i nie tylko swoj, wiec jak wysylam flippera to pakuje w taki sposob w chcialbym zeby ktos go dla mnie spakowal i wyslalem juz ich sporo przez kilka lat i nigdy nie mialem problemu ze cos sie uszkodzilo w transporcie z zewnatrz. Wiadomo wstrzasy to jakas pierola czasem moze byc, zimne luty czy cos.

Nizej link do galeri gdzie jest kilka fotek jak ja pakuje flippery:

https://www.dropbox.com/sh/epeueoqr5rrwgod/qrixWyHg8f
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości