Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Printimus Elite and Classic 2014
#81
Prezes napisał(a):No tak, ale weź pod uwagę, że ja jestem gracz słaby (z wyskokami formy co najwyżej), nie mam zwykle na nic szans i dlatego po Europie też nie jeżdżę.
Umiejętności nie maja nic do rzeczy. Zapytałem dlaczego masz żal do ludzi z Warszawy o to nie chcą poświęcić 8 weekendów i jakiś 1,5 - 2k PLN na udział w lidze Bytomskiej w momencie gdy sam nie brałeś udziału w ligach rozgrywanych w Warszawie i okolicach....
Prezes napisał(a):Nie wiem kto napisał te miłe komentarze pod artykułem, ale wiadomo że ktoś ze środowiska. Nie będę dociekać, zostawiam im anonimową satysfakcję, choć domyśleć się nietrudno.
Z zasady nie komentuję niczego co jest anonimowe bo to nie ma sensu. Każdy mógł to napisać. Pamiętam przypadek sprzed wielu lat gdy jeden gostek sam siebie hejtował aby zdobyć przychylność innych osób i nawet początkowo udawało mu się to.
Prezes napisał(a):Przypominam też że Maciek założył odn. turnieju w Krakowie (żeby nie było - to jego turniej, ja tylko pomagam) i jakoś bez odzewu.
Prawdopodobnie przyjadę.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości