Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
#16
(09/02/2020, 09:01)marcinkg napisał(a): Flipper na plaży fajna sprawa ale nigdy nie wiem kiedy jest na to odpowiedni moment. 

Moja prywatna opinia:  
Rok temu w piątek przed 16:00 na otwarcie turnieju czekała duża grupa osób. Proponuję aby otwarcie turnieju było związane z wyniesieniem maszyny na plażę (np. ok. 15:30). Widzę dobre strony takiego rozwiązania: szansa że dodatkowe osoby zapiszą się na turniej bo się o nim dowiedzą a osoby biorące udział  będą zmotywowane aby uczestniczyć w otwarciu turnieju. 

(09/02/2020, 09:01)marcinkg napisał(a): Czy podobał się rok temu Rick Raider' low-score side tournament ? Zrobimy go po niedzielnym finale ELITE TOURNAMENT.

W zeszłym roku nie brałem udziału ale pomysł wydaje się być fajny.  Można pomyśleć o możliwości zapisania się niezależnie od gry w turnieju. Zapisałbym swoje dzieci - każdy ma szansę wygrać Smile Fajnie gdyby była nagroda dla zwycięzcy.

(09/02/2020, 09:01)marcinkg napisał(a): Myśle, że zostaniemy przy 3 dniowym turnieju. 

Zdecydowane TAK. Widzę sam plusy takiego rozwiązania.

(09/02/2020, 09:01)marcinkg napisał(a): ADRES BEZ ZMIAN

Może warto zainwestować w jakiś baner? Ostatnio bylem po raz pierwszy i miałem problem aby znaleźć miejsce - wójek google nie za bardzo chciał pomóc... Poza tym może zwiększy się frekwencja? 
Odpowiedz
#17
Pomysł z dodatkową salą jest fajny ,trochę luźniej będzie .Może dla urozmaicenia turnieju jakieś starsze rocznikowo flipery by się znalazły ? (tak sobie gdybam Smile
Odpowiedz
#18
Jak myślicie, czy sezon w tym roku będzie normalny i nie będzie przeszkód do organizacji turnieju ?
Odpowiedz
#19
Trzymamy kciuki. Słabo to wygląda ale mamy jeszcze trochę czasu.
Odpowiedz
#20
Jak tak dalej pójdzie to wyjazdy wakacyjne raczej odpadną. Ale miejmy nadzieję, że coś zmieni się na lepsze!
Turnieje są zgłoszone do IFPA (Marcin, opisy lokalizacji są już czytelne, bez polskich znaków diakrytycznych):
główny
niedzielny
Nie wiadomo tylko, czy IFPA będzie naliczała punkty. Obecnie żadne turnieje nie są wliczane do rankingu.
Odpowiedz
#21
(27/03/2020, 08:41)marcinkg napisał(a): Jak myślicie, czy sezon w tym roku będzie normalny i nie będzie przeszkód do organizacji turnieju ?


Chciałbym żeby turniej bez problemu się odbył w zaplanowanym terminie, ale co będzie za parę miesięcy to ciężko stwierdzić. Jestem dobrej myśli, byłby to mój pierwszy turniej na który wybieram się z mazowieckiego. Chcę się sprawdzić na tle dobrych graczy. Aktualnie jestem na "głodzie" bo za 10 dni pyknie mi miesiąc bez grania na flipperach. Niech to wszystko wraca do normy, bo nie ma gdzie pograć :/
Odpowiedz
#22
(09/02/2020, 09:01)marcinkg napisał(a): Czy podobał się rok temu Rick Raider' low-score side tournament ? Zrobimy go po niedzielnym finale ELITE TOURNAMENT.
Cytat:W zeszłym roku nie brałem udziału ale pomysł wydaje się być fajny.  Można pomyśleć o możliwości zapisania się niezależnie od gry w turnieju. Zapisałbym swoje dzieci - każdy ma szansę wygrać Smile Fajnie gdyby była nagroda dla zwycięzcy.

Były nagrody pieniężne za pierwsze 3 miejsca. Wpisowe: 0 zł.
Odpowiedz
#23
i jak tam ?? jest jakias nadzieja ze turniej sie odbedzie ?? troche czasu jeszcze zostalo ??
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#24
Nadzieja zawsze umiera ostatnia Smile

Sam nie wiem co z tego będzie. Czekam aż sezon nad morzem ruszy na dobre. Dziś w Kołobrzegu pełne knajpy, pełny deptak, kilka osób w maseczkach tylko. Więc duża szansa, że będzie wszystko po staremu.

Z drugiej strony jeśli będzie zapowiedź, że przyjedzie tylko 20 osób, odstępy 2 m, maseczki i rękawiczki to wtedy trzeba będzie przełożyć to na przyszły rok bo miejsca będzię prawdopodobnie jak rok temu.

Zaczynamy listę od nowa ! Kto będzie mimo wirusa ? Smile
Odpowiedz
#25
Nie zagrzmisz Wizard, nie zrobisz tego Wink)))
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#26
morzem poprawione Smile
Odpowiedz
#27
Dwa dni temu rozmawiałem z Mariuszem T. i nie wyobraża sobie, żeby turniej się nie odbył.Ja też.Więc ja za siebie piszę, że jak się nie pogorszy to jestem Smile.
Odpowiedz
#28
Jak czytam te obostrzenia (np na siłce nie musisz ćwiczyć w maseczce ale musisz mieć ją jak zmieniasz urządzenia, na basenach jedna osoba na tor...) to czarno to widzę bo niby wszystko otworzyli ale jednak warunki są naprawdę od czapy.
Do tego dochodzi aspekt noclegowy - dziś czytałem, że Dziwnów, Karwia w 70% wykupione na lipiec. Jak Marcin szybko nie ustali w którą stronę idziemy to pozostanie nam chyba nocleg w samochodach (też nie wiem czy to dozwolone)
Odpowiedz
#29
(30/05/2020, 14:35)marcinkg napisał(a): Zaczynamy listę od nowa ! Kto będzie mimo wirusa ? Smile
Wielokrotnie powtarzałem, że PPPP to mój ulubiony turniej flipperowy i bardzo chciałbym znów wybrać się do Dźwirzyna jednak dziś ciężko mi cokolwiek zadeklamować ponieważ sytuacja jest po prostu trudna do przewidzenia. Nie wiadomo w jakim kierunku rozwinie się sytuacja ani jakie regulację będą obowiązywały za te niecałe 2 miesiące.

(30/05/2020, 21:27)adas_2008 napisał(a): Do tego dochodzi aspekt noclegowy - dziś czytałem, że Dziwnów, Karwia w 70% wykupione na lipiec. Jak Marcin szybko nie ustali w którą stronę idziemy to pozostanie nam chyba nocleg w samochodach (też nie wiem czy to dozwolone)
Tym, aż tak bardzo nie przejmowałbym się. PPPP to koniec sierpnia czyli już po sezonie. Rok temu pomimo wyjątkowo ciepłej końcówki sierpnia (przez co nad morze dojechało więcej ludzi niż zwykle) znalezienie miejscówki nawet tuż przed przyjazdem nie było, aż takie trudne.
Odpowiedz
#30
Mi nic nie wiadomo o tym, żebym by nieśmiertelny, więc jeśli miałbym decydować dziś, to się nie wybieram, a pełne knajpy ludzi nie oznaczają, że tego już nie ma.

*****
ps. W teorie spiskowe o zmowie jakiegoś lobby przeciwko całemu światu i w to, że rządy, ministrowie i prezydenci całego świata dali się oszukać, nie wierzę.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości