Forum Flipperowe
"Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2014 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+----- Dział: 2014 Imprezy Krajowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+----- Wątek: "Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie (/showthread.php?tid=904)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


- woki - 06/08/2014

Nex po co jakieś inne ligi. Ważne że ta najważniejsza we wszechświecie tam jest. Inne są nie ważne. :-) :-) :-)
Robisz tylko zamieszanie chłopie :lol:


- RAV - 06/08/2014

woki napisał(a):Nex po co jakieś inne ligi. Ważne że ta najważniejsza we wszechświecie tam jest. Inne są nie ważne. :-) :-) :-)
Przecież nie ma tam chmielowej ligi...


- mezik - 06/08/2014

a powinna Big Grin juz do nich napisalem.


- NEX - 06/08/2014

RAV napisał(a):
woki napisał(a):Nex po co jakieś inne ligi. Ważne że ta najważniejsza we wszechświecie tam jest. Inne są nie ważne. :-) :-) :-)
Przecież nie ma tam chmielowej ligi...
RAV być może się mylę ale wydaje mi się że w powyższym (zawierającym szczyptę ironii) zdaniu woki nie miał na myśli Ligi Chmielowej... bo tej faktycznie tam nie było (zresztą dlatego napisałem posta o konieczności upomnienia się w IFPA o przywrócenie Ligi Chmielowej).


- RAV - 06/08/2014

NEX napisał(a):
RAV napisał(a):
woki napisał(a):Nex po co jakieś inne ligi. Ważne że ta najważniejsza we wszechświecie tam jest. Inne są nie ważne. :-) :-) :-)
Przecież nie ma tam chmielowej ligi...
RAV być może się mylę ale wydaje mi się że w powyższym (zawierającym szczyptę ironii) zdaniu woki nie miał na myśli Ligi Chmielowej... bo tej faktycznie tam nie było (zresztą dlatego napisałem posta o konieczności upomnienia się w IFPA o przywrócenie Ligi Chmielowej).
Domyśliłem się. Ja też chciałem być ironiczny i odpisać coś Wojtkowi Smile


- woki - 07/08/2014

RAV napisał(a):
NEX napisał(a):
RAV napisał(a):
woki napisał(a):Nex po co jakieś inne ligi. Ważne że ta najważniejsza we wszechświecie tam jest. Inne są nie ważne. :-) :-) :-)
Przecież nie ma tam chmielowej ligi...
RAV być może się mylę ale wydaje mi się że w powyższym (zawierającym szczyptę ironii) zdaniu woki nie miał na myśli Ligi Chmielowej... bo tej faktycznie tam nie było (zresztą dlatego napisałem posta o konieczności upomnienia się w IFPA o przywrócenie Ligi Chmielowej).
Domyśliłem się. Ja też chciałem być ironiczny i odpisać coś Wojtkowi Smile
Rav,
Twoją ironię dostrzegłem i doceniam Smile
Ale mam do Ciebie inną sprawę:
W związku z tym, że nie będzie mnie na lidze 17-tego, na Ciebie spadnie obowiązek przypominania Luizie, by pamiętała że jest najlepsza. Liczę na to, iż Twój wrodzony, wysoki poziom poczucia obowiązku, a także Twoja silnie nacechowana profesjonalizmem w działaniu osobowość, staną się motorem napędowym, kierującym Cię do tego, by przyjąć na siebie ten zaszczyt i stanąć na wysokości zadania, poprzez sumienną realizację powierzonej Ci jakże odpowiedzialnej misji, co przyniesie Twojej osobie uznanie oraz podziw, w oczach szeroko rozumianych kręgów flipperowej społeczności Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa.


- RAV - 07/08/2014

Zrobię co w mojej mocy!


- mezik - 11/08/2014

Dzisiaj wreszcie udalo sie odpalic RADICALA! Bedzie gral na lidze oraz doszedl Dirty Harry.


- RAV - 11/08/2014

Przeszliśmy w tryb "co kolejka nowa(e) maszyna(y)"? Kto się w tym wszystkim połapie? Koniecznie trzeba wprowadzić zakaz grania między turniejami przez gospodarza. Wink


- Siwy - 11/08/2014

łatwiej będzie go wykluczyć z turnieju
między turniejami niech sobie gra ;-)


- mezik - 11/08/2014

Spoko spoko w shadow przestalo dzialac wczoraj prawo lewo na miniplayfieldzie :/


- RAV - 11/08/2014

Jedno zrobione, drugie wysiada... Jest szansa na naprawę?


- Berud - 11/08/2014

szansa zawsze jest ;P ale czy jest czas i chęć?


- mezik - 11/08/2014

Jutro bede ogladal. Mam nadzieje ze to jakas pierdola (jak zwykle) jak narazie jeszcze nienpojawila sie usterka ktorej wczesniej czy pozniej bym nie ogarnal Smile

Chociaz zaraz zaraz... Jutro nie sie nie da. Przeciez jutro cwicze Radicala przed liga!!!


- woki - 13/08/2014

Panowie i Panie grający w krakowskiej lidze
Pojawiła się możliwość wyprodukowania koszulek polo z oficjalnym logo Chmielowej ligi. Koszulki wyglądają naprawdę nieźle, tym bardziej że mogą być personalizowane. Każdy może mieć koszulkę ze swoim imieniem, nickiem z forum oraz trzyliterowym wpisem na flipperach wydrukowanymi czcionką DMD jak na wyświetlaczu. Poniżej projekt.

[Obrazek: lr2u4l8k03p1.jpg]

Koszulki pozyskane będą za free od anonimowego sponsora. Dochody z ich sprzedaży (w cenie 20-30zł) za sztukę zostaną przekazane na fundusz nagród w lidze (wysokość kwoty powyżej 20zł jest dobrowolna i zależy od Waszej hojności tym bardziej że cel jest zbożny a cena za udział w lidze najniższa w Polsce). Fajnie byłoby gdyby wszyscy uczestnicy ligi mieli takie koszulki z kilku powodów:
- imiona graczy są widoczne dla wszystkich
- łatwiej dopasować nicki i wpisy do imion (wiadomo kto jest kto)
- zdjęcia z ligi będą naprawdę fajnie wyglądać
- koszulki są naprawdę dobrej jakości (nie jest to chiński badziew jak w innych przypadkach) i mają neutralny, elegancki czarny kolor (kryją opasłość piwosza występującą nierzadko!!!)
Dobrze byłoby gdyby koszulki pojawiły się już we wrześniu (to zależy od szybkości zebrania zamówień od Was) dlatego proszę Was o:
1. Opinię na ten temat
2. Dane do wpisania na koszulkę: Imię, Nick, Wpis (jak najszybciej) (zamówienia składajcie na forum lub mailem do Mezika), rozmiar koszulki S,M,L,XL,XXL...
3. Przekazanie informacji do wszystkich grających w lidze
4. Ewentualne pytania do Maćka lub do mnie.
Chcielibyśmy zebrać i wyprodukować wszystko naraz, później będzie możliwość dodrukowania ale tylko w partiach po 5 sztuk.
Dodatkowo zwycięzca ligi 2014 otrzyma żółtą koszulkę (lidera) z czarnym logo i wpisami oraz napisem np. „W 2014 byłem tu najlepszy… Uważaj!” lub jakimś innym tekstem (tu również możecie składać swoje propozycje.

PS.
Prezes.
Jeśli mógłbym Cię prosić to roześlij informację do wszystkich.
Z góry dziękuję.