Forum Flipperowe
najbliższy turniej w Krakowie już w niedzielę 02.03 - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2014 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+----- Dział: 2014 Imprezy Krajowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+----- Wątek: najbliższy turniej w Krakowie już w niedzielę 02.03 (/showthread.php?tid=894)

Strony: 1 2 3


- Prezes - 02/03/2014

a nawet więcej niż wszystko ;-)
i jeszcze taka informacja dla spóźnialskich czy innych nie mogących dotrzeć na 19:00 - każdy gra jedną grę na każdej maszynie, także osoby które przyjdą później mogą dograć. do finału przychodzi czterech najlepszych (liczą się wyniki na każdej z maszyn, tzn. ten kto zrobił najwięcej na maszynie A, B C itd.)


- RAV - 02/03/2014

mezik napisał(a):Wszystko wskazuje na to ze 19 Smile

OK, do zobaczenia.


- Prezes - 03/03/2014

W Y G R A Ł EM ! :!: ! :mrgreen:
jutro więcej

Zagrało 14 osób, w tym przyjezdni: Łukasz Wawryka z Piotrkiem oraz Rafał Bytomski
Nie zabrakło debiutanta (Mariusz) oraz come backu - IV miejsce zajął mój kumpel Robert Gałązka, który w 2004 r. wygrał III mistrzostwa Polski.

Pierwsze już stricte ligowe spotkanie proponujemy wstępnie za tydzień w niedzielę (09.03) o 18:00. Co zainteresowani na to?


- DAL.CG - 03/03/2014

GRATULACJE! U "siebie" czujesz się pewniej :-P

Co do ligi, o ile dobrze pamiętam, terminy miały być podawane z większym wyprzedzeniem niż kilka dni.


- Prezes - 03/03/2014

DAL.CG napisał(a):GRATULACJE! U "siebie" czujesz się pewniej :-P

Co do ligi, o ile dobrze pamiętam, terminy miały być podawane z większym wyprzedzeniem niż kilka dni.

nie inaczej ;-)
ale mowa o lidze w Krakowie - jesteś nią zainteresowany?


- DAL.CG - 03/03/2014

Często powtarzające się słowo LIGA wprowadza już mały zamęt w mojej głowie :-D
Przez ligę rozumiem PLF a tu będzie mini liga jak np. w W-wie...

Piątek, sobota tak ale niedziela zupełnie odpada. Logistycznie tego nie ogarnę.


- Prezes - 03/03/2014

rozumiem, próbuję wyłożyć
są trzy lokalne ligi: Bytom (Printimus Elite & Classic), Warszawa (Hula Kula) oraz krakowska (Chmielowa Liga Flipperowa), każda ma jakieś swoje zasady i wszystkie mają (osobno) dawać na koniec sezonu pkt. na WPPR

ZUPEŁNIE czym innym jest Polska Liga Flipperowa - tu miał być liczone różne turnieje (przypuszczalnie po jednym z każdej lokalizacji), ale to ciągle nie ustalone.

jakieś pytania?
jeśli coś źle napisałem - poprawcie proszę


- Berud - 03/03/2014

Prezes napisał(a):W Y G R A Ł EM ! :!: ! :mrgreen:
jutro więcej

Zagrało 15 osób, w tym przyjezdni: Łukasz Wawryka z Piotrkiem oraz Rafał Bytomski
Nie zabrakło debiutanta (Mariusz) oraz come backu - IV miejsce zajął mój kumpel Robert Gałązka, który w 2004 r. wygrał III mistrzostwa Polski.

Pierwsze już stricte ligowe spotkanie proponujemy wstępnie za tydzień w niedzielę (09.03) o 18:00. Co zainteresowani na to?
Gratulacje, wygrał ten co mówi że słabym zawodnikiem jest Tongue


- Prezes - 03/03/2014

naprawdę się za takiego uważam, to nie fałszywa skromność
jestem bardzo nierówny i popełniam ciągle parę błędów
inne me mankamenty zachowam dla siebie Wink
ALE widzę, że się mniej denerwuję, dlatego namawiam wszystkich którzy chcą mierzyć się z innymi by jak najwięcej grali w turniejach - to daje nieocenione doświadczenie


- RAV - 04/03/2014

Prezes napisał(a):W Y G R A Ł EM ! :!: ! :mrgreen:

Gratuluję! "Się rozkręciłeś" Smile

[ Dodano: 2014-03-04, 09:37 ]
Prezes napisał(a):Pierwsze już stricte ligowe spotkanie proponujemy wstępnie za tydzień w niedzielę (09.03) o 18:00. Co zainteresowani na to?

Jestem za.


- Prezes - 04/03/2014

RAV napisał(a):Jestem za.

fajno, ale ktoś TY? Mariusz? sorry ale nie kojarzę RAVa z nikim ... ( i dziękuję, przy czym nic nie kręcę Wink

uwaga generalna: przede wszystkim ze względu na przyjezdnych proponujemy zaczynać nieco wcześniej - o 18:00. Wcześniej nie, bo nie każdy flipperami żyje, chodzi o to by zacząć w miarę wcześnie, a co za tym idzie skończyć wyraźnie przed północą. Co WY na to?


- RAV - 04/03/2014

Prezes napisał(a):
RAV napisał(a):Jestem za.

fajno, ale ktoś TY? Mariusz? sorry ale nie kojarzę RAVa z nikim ... ( i dziękuję, przy czym nic nie kręcę Wink

Ja z przyjezdnych - Rafał jestem Smile

[ Dodano: 2014-03-04, 15:48 ]
Prezes napisał(a):
RAV napisał(a):Jestem za.

uwaga generalna: przede wszystkim ze względu na przyjezdnych proponujemy zaczynać nieco wcześniej - o 18:00. Wcześniej nie, bo nie każdy flipperami żyje, chodzi o to by zacząć w miarę wcześnie, a co za tym idzie skończyć wyraźnie przed północą. Co WY na to?

Może być godzina 18. Ale i tak prawdopodobnie ze skończeniem przed północą mogą być problemy. Trzeba się po prostu na to nastawić uczestnicząc w turnieju.
Z "plusów dodatnich" niedzielnych wieczorów jest to, że można bez większych problemów zaparkować samochód bez kilkunastominutowego krążenia po okolicy.


- Prezes - 04/03/2014

aaaaa i wszystko jasne Wink
dobrze by było kończyć koło 23, od 18 to 5 godzin, powinno wystarczyć.
czekamy na opinie innych

no nie ma wielkich problemów z parkowaniem, a i przypomnę że do dworca PKP/PKS 3 przystanki, tylko o tej porze powrót w/w chyba wątpliwy...


- mezik - 04/03/2014

To wszystko zalezy od systemu. Ostatnio gralismy 14 osob zgranie wszystkuch maszyn na punkty potem 8 najlepszych przechodzi do polfinalu i 4 do finalu. Zgrywane polfinaly na 3 maszynach a finaly na 4. Fakt zaczelo sie po 19 a skonczylo po 1 w nocy. Ale jak by zrezygnowac z polfinalow to juz kolo 23 bylby koniec. Zaczynajac o 18 to moze nawet o 22. System sie ksztaltuje i bedzie elastyczny na spotkaniach w zaleznosci od ilosci osob checini czasu. Latwo mozna rozrywke wydluzyc lub skrocic zmieniajac liczbe etapow i ilosc maszyn grajacych w nich


- woki - 04/03/2014

A moja propozycja jest taka żeby do półfinału wchodziło 6 graczy a nie 8 i do finału tylko 3. Powinno być szybciej.
Inna sprawa że jakby nie było przerw na fajkę to zaoszczędzilibyśmy co najmniej godzinę.