Forum Flipperowe
Fabrycznie nowe flipery - STERN :) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Flippery Ogólnie (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Fabrycznie nowe flipery - STERN :) (/showthread.php?tid=742)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


- printimus - 24/01/2014

Bardzo jestem ciekawy jaka będzie sytuacja i statystyki po pierwszym miesiącu działania.


- L.U.K - 24/01/2014

Handel kredytami ? Przyznam, nie przyszło by mi to do głowy 8-)

Marcin, ile osób w Polsce umie zrobić death save ? Ile z tych osób będzie przesiadywało w Hula-Kuli ? Ilu dorosłych flipperowców może sobie pozwolić na sterczenie tam cały dzień i okupowanie maszyny ??
Nie żebym się czepiał, ale przytaczasz zupełnie nierealne sytuacje...


- mezik - 24/01/2014

Ja wiem jak jest u mnie ze statystyka Smile ale j mnie to bardziej wystroj wnetrza niz biznes. Ale nie obrazilbym sie jak by dziennie po 10 zl do maszyny wrzucali. A zeby to byl biznes to mysle ze z 50 dziennie to by byl dobry biznes Smile domyslam sie ze dobry biznes plan jest zrobiony (oby pokryl sie z rzeczywistoscia)
Niestety widze tez ze wieksza ilosc maszyn nie zwieksza ilosci wrzucanych pieniedzy (przynajmniej u mnie) oczywiscie jak jest jedna to ktos moze stwierdzic ze "na tej nie gram" a przy kilku cos sobie wybierze Smile
Podsumowujac tyle samo kasy wrzucali jak stala jedna maszyna a teraz 5 maszyn.


- Berud - 24/01/2014

L.U.K napisał(a):Marcin, ile osób w Polsce umie zrobić death save ? Ile z tych osób będzie przesiadywało w Hula-Kuli ? Ilu dorosłych flipperowców może sobie pozwolić na sterczenie tam cały dzień i okupowanie maszyny ??
Nie żebym się czepiał, ale przytaczasz zupełnie nierealne sytuacje...
popieram L.U.Ka, raczej taki poziom gry to margines użytkowników pinballi w takich miejscach, myślę że raczej stoły będą przyciągać niedzielnych graczy. to tylko moja spekulacja na podstawie gry w bowling. patrząc na graczy kręgielni we Wrocławiu zazwyczaj grają amatorsko, tylko mała część graczy prosi o smarowanie toru czy ma swoje własne kule i umiejętności.


- printimus - 24/01/2014

Berud napisał(a):
L.U.K napisał(a):Marcin, ile osób w Polsce umie zrobić death save ? Ile z tych osób będzie przesiadywało w Hula-Kuli ? Ilu dorosłych flipperowców może sobie pozwolić na sterczenie tam cały dzień i okupowanie maszyny ??
Nie żebym się czepiał, ale przytaczasz zupełnie nierealne sytuacje...
popieram L.U.Ka, raczej taki poziom gry to margines użytkowników pinballi w takich miejscach, myślę że raczej stoły będą przyciągać niedzielnych graczy. to tylko moja spekulacja na podstawie gry w bowling. patrząc na graczy kręgielni we Wrocławiu zazwyczaj grają amatorsko, tylko mała część graczy prosi o smarowanie toru czy ma swoje własne kule i umiejętności.

No i dochodzmiy do sedna. Kto poza takimi jak my będzie chciał wrzucić 5zl nawet za 5 kul jak cała gra zajmie mu tyle czasu ile 5x ball save?
Wrzuci raz i więcej nie wróci.
A może warto dodać opcję 1zl 1kredyt 3kule bez możliwości wygrania kredytu?


- NEX - 24/01/2014

printimus napisał(a):- ktos wrzuci 15zl. Dostanie 5 kredytów i bedzie je sprzedawal po 4zl.
- ktos inny wyspecjalizuje się w nabijaniu kredytów grając odpowiednio dobrze i będzie je sprzedawać po 3zl
Jeśli to żart (a zakładam że tak jest) to powinieneś na końcu umieścić emotikon. Jeśli piszesz to na poważnie to.... nie to nie możliwe abyś pisał takie durnoty na poważnie Smile

printimus napisał(a):A i jeszcze jest death save. Jak to opanują to mogą grać cały dzień za pieniądze dostępne nawet dla ludzi spoza Warszawy.
Przyjedz i zademonstruj nam to OK? Smile
Może przeoczyłem ale chyba nigdzie nikt w tym wątku nie napisał że maszyny mają mieć wyłączony tilt...


- Jarnie - 24/01/2014

no dobra, stoją już te maszyny gotowe do gry, bo muszę zaplanować popołudnie... :?:


- mezik - 24/01/2014

Bylem w tajlandii flippery sterna w salonie gier (na caly bangkok 2 flippery, o reszcie niewiadomo) spider man oraz pitaci z karaibow. 1 gra 3 kule kosztowala okolo 2 zl. Gralem tylko ja Smile a maszyny zaniedbane niewypoxiomowane lapki kazda w inna strone, zacinal sie, nie wszystko dzialalo... Jak dla mnie 5 zl to duzo.


- mucha - 24/01/2014

NEX napisał(a):
printimus napisał(a):- ktos wrzuci 15zl. Dostanie 5 kredytów i bedzie je sprzedawal po 4zl.
- ktos inny wyspecjalizuje się w nabijaniu kredytów grając odpowiednio dobrze i będzie je sprzedawać po 3zl
Jeśli to żart (a zakładam że tak jest) to powinieneś na końcu umieścić emotikon. Jeśli piszesz to na poważnie to.... nie to nie możliwe abyś pisał takie durnoty na poważnie Smile
...

Confusedhock:
hehe, ja też jestem w szoku jak można wpaść na taki pomysł,


- mezik - 24/01/2014

Nowy zawod posrednik flipperowy
Albo moze broker flipperowy :mrgreen:


- Jarnie - 24/01/2014

mucha napisał(a):
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):- ktos wrzuci 15zl. Dostanie 5 kredytów i bedzie je sprzedawal po 4zl.
- ktos inny wyspecjalizuje się w nabijaniu kredytów grając odpowiednio dobrze i będzie je sprzedawać po 3zl
Jeśli to żart (a zakładam że tak jest) to powinieneś na końcu umieścić emotikon. Jeśli piszesz to na poważnie to.... nie to nie możliwe abyś pisał takie durnoty na poważnie Smile
...

Confusedhock:
hehe, ja też jestem w szoku jak można wpaść na taki pomysł,

a to dlaczego... :?: w czasach kiedy były kolejki, żeby zagrać na Xenonie albo Black Knighcie normalka...

historia zatoczyła koło: wtedy też wrzucałem 5 zł. :mrgreen:


- mucha - 24/01/2014

Jarnie napisał(a):a to dlaczego... :?: w czasach kiedy były kolejki, żeby zagrać na Xenonie albo Black Knighcie normalka...

...

u nas miało to nawet swoją nazwę, "hieny" :mrgreen:


- leszek golon - 24/01/2014

Jarnie napisał(a):historia zatoczyła koło: wtedy też wrzucałem 5 zł. :mrgreen:


Taki piątaczek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- NEX - 25/01/2014

Jarnie napisał(a):
mucha napisał(a):hehe, ja też jestem w szoku jak można wpaść na taki pomysł,
a to dlaczego... :?: w czasach kiedy były kolejki, żeby zagrać na Xenonie albo Black Knighcie normalka...
Dlatego że te czasy dawno minęły.
To trochę tak jakby dziś ktoś chciał stanąć z 10 paletami papieru toaletowego gdzieś przy Marszałkowskiej i liczył że szybciutko ustawi się do niego 300 metrowa kolejka a cały zapas sprzeda się w ciągu godziny.... jak za czasów PRLu Smile
Jarnie napisał(a):historia zatoczyła koło: wtedy też wrzucałem 5 zł. :mrgreen:
Ja pamiętam że pod Mostem Poniatowskiego BK kosztował dychę, po piątce były tam gry TV Wink Pamiętam jednak że gdzie indziej wrzucałem do flipera piątkę więc masz rację Wink


- Jarnie - 25/01/2014

Tak, czy inaczej: stoją piękne, migające gotowe do gry: wypoziomowane, ustawione jednakowo. Zdecydowanie najkorzystniejsza opcja to wrzucić 15PLN.

Dzięki Sporting :!: