Forum Flipperowe
Fabrycznie nowe flipery - STERN :) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Flippery Ogólnie (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Fabrycznie nowe flipery - STERN :) (/showthread.php?tid=742)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


- Prezes - 11/02/2014

Co do EM Gottlibów i innych rupieci to ja nie podzielam fascynacji nimi, choć rozumiem, że to nostalgia i/lub korzenie. Cytując Jurka - zwycięzcę ostatniej ligi Printimus Pinball Elite & Classic: "Gdyby tak teraz flippery wyglądały, to by mnie tu nie było". Mnie też.

I absolutnie podzielam zachwyty nad dawnymi WMS/Bally, zwł. GetAway, Shadow, W.Water, Inidiana, T2 mniej, TLZ zupełnie nie czym się specjalnie co po niektórym narażam po raz kolejny :-P

Reszta PEŁNA zgoda


- mucha - 11/02/2014

Squall napisał(a):Teraz taka ciekawostka.

Wczoraj pojawił się Update do Xmena - idę go zaraz instalować. Podobno jest tak, że po zrobieniu 10 combosów - pojawia Ci się pomocnik w grze, który ułatwia Ci przechodzenie misji - możesz go użyć lub nie - idę testować, bo zapowiada się genialnie!

Jak w tych nowych wygląda sprawa z aktualizacją ??


- Squall - 11/02/2014

Mucha - normalnie - wchodzisz w menu i masz update usb - i wkladasz usb - przekladasz jeden pin na pozycje off i gotowe - wszystko jest napisane jak wejdziesz w menu krok po kroku.


Sprawdziłem co daje deadpool w Xmenie - masakra Smile Znacznie ułatwia grę.

O co chodzi?

Xmen ma jakieś 30 modów może i więcej i jest mega trudny - każdy mod to jakieś 20 strzałów, aby go zaliczyć w całości - kiedy zrobi się 10 combosów przychodzi Deadpool i ci pomaga w walce z wrogiem - zadaje mu więcej cioców i szybciej energia im ubywa, co automatycznie ułatwia grę bo masz mniej ruchów do zrobienia!

Zajebisty jest ten nowy kod!


- mucha - 11/02/2014

Squall napisał(a):Mucha - normalnie - wchodzisz w menu i masz update usb - i wkladasz usb - przekladasz jeden pin na pozycje off i gotowe - wszystko jest napisane jak wejdziesz w menu krok po kroku.

aaa czyli przez usb, właśnie o to mi chodziło, czy dalej wypalanie eprom, czy jakiś nowszy sposób :-)


- emper0r - 11/02/2014

Wczoraj z wieczora graliśmy ze znajomymi Smile Nagle przyszło 4 maniaków, no widać na pierwszy rzut oka że czują klimat. Tylko mnie ciekawi czy to ktoś z Forumowiczów był bo wydaje mi się, że tak Wink Przez te automaty pół pensji teraz wywalę. Ale co w nich jest tak magicznego, że klikając niby sobie lekko w łapki, jak w zwykłą grę... nagle czuję że flipper i ja to jedność i leci mi pot z czoła a serce wali jak opentane a ja sam czuje się jakby w jakims innym magicznym świecie Smile ?
Jak dobrze że te stoły stoją w takim świetnym miejscu jak Hula Kula. I pewnie nawet na siebie zarobią. Oj chyba przyjdę w niedzielę popatrzeć/pograć i może poznać parę osob.
A na koniec jeszcze jedna uwaga. Nie wiem jak mój kumpel to robi ale wczoraj mu zeżarło 2x5 zł... rypnął ręką i jedna piątka wyleciała.. Avangers, potem znowu w AC/DC coś mu zeżarło a potem znów wyleciała piątka. Nie kumam gościa ja nigdy nie miałem takich przygód ale może coś jest nie halo? Chyba że on wrzucać nie umie Tongue


- Jarnie - 11/02/2014

emper0r napisał(a):Ale co w nich jest tak magicznego, że klikając niby sobie lekko w łapki, jak w zwykłą grę... nagle czuję że flipper i ja to jedność i leci mi pot z czoła a serce wali jak opentane a ja sam czuje się jakby w jakims innym magicznym świecie Smile ?

Ty tak "na sucho," czy.... :?: ... :mrgreen:


- Berud - 11/02/2014

Jarnie napisał(a):
emper0r napisał(a):Ale co w nich jest tak magicznego, że klikając niby sobie lekko w łapki, jak w zwykłą grę... nagle czuję że flipper i ja to jedność i leci mi pot z czoła a serce wali jak opentane a ja sam czuje się jakby w jakims innym magicznym świecie Smile ?

Ty tak "na sucho," czy.... :?: ... :mrgreen:
haha co się czepiasz ładnie od serca napisał, ja aż na głos czytałem dziewczynie Big Grin


- alexanderhrabia - 11/02/2014

był jacek (jackquesik) z braćmi, później ja wpadłem. graliśmy do zamknięcia. koło północy zaczęto nas wypraszać. w końcu, pacjent z obsługi tego bałaganu wyciągnął wtyczkę w trakcie gry (czy jakoś tak) i trzeba było się zwijać.

do następnego!


- Jarnie - 11/02/2014

Berud napisał(a):
Jarnie napisał(a):
emper0r napisał(a):Ale co w nich jest tak magicznego, że klikając niby sobie lekko w łapki, jak w zwykłą grę... nagle czuję że flipper i ja to jedność i leci mi pot z czoła a serce wali jak opentane a ja sam czuje się jakby w jakims innym magicznym świecie Smile ?

Ty tak "na sucho," czy.... :?: ... :mrgreen:
haha co się czepiasz ładnie od serca napisał, ja aż na głos czytałem dziewczynie Big Grin


chyba masz rację, żona też mi zarzuca, że mało romantyczny jestem... ;-)


- jacquesik - 11/02/2014

emper0r napisał(a):Wczoraj z wieczora graliśmy ze znajomymi Smile Nagle przyszło 4 maniaków, no widać na pierwszy rzut oka że czują klimat. Tylko mnie ciekawi czy to ktoś z Forumowiczów był bo wydaje mi się, że tak Wink

siemka
Tak jak napisał Alex
zauważyłem kolegów obczajaliście star treka .
Smile miło poznać kolege :mrgreen:


- Jaro - 11/02/2014

Jarnie napisał(a):chyba masz rację, żona też mi zarzuca, że mało romantyczny jestem... ;-)

Tylko pamiętaj, że w piątek Walentynki. ;-)
Zaproponuj romantyczny wieczór, np. w HK.


- Prezes - 11/02/2014

Berud napisał(a):
Jarnie napisał(a):
emper0r napisał(a):Ale co w nich jest tak magicznego, że klikając niby sobie lekko w łapki, jak w zwykłą grę... nagle czuję że flipper i ja to jedność i leci mi pot z czoła a serce wali jak opentane a ja sam czuje się jakby w jakims innym magicznym świecie Smile ?

Ty tak "na sucho," czy.... :?: ... :mrgreen:
haha co się czepiasz ładnie od serca napisał, ja aż na głos czytałem dziewczynie Big Grin

właśnie miałem pióro pochwalić, dobrze napisane


- emper0r - 12/02/2014

A podziękował za miłe słowa, pisałem od serca i nie, nie na sucho Wink Do następnego!


- janekV8 - 13/02/2014

Tak w moim stylu, bonusem i to bez mnożnika :-P

[Obrazek: 56IMG_0614.jpg]

Twój ruch Konrad :mrgreen:


- DAL.CG - 13/02/2014

Jakoś dużo zer w tym Twoim wyniku Janek :mrgreen: