Forum Flipperowe
Fabrycznie nowe flipery - STERN :) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Flippery Ogólnie (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Fabrycznie nowe flipery - STERN :) (/showthread.php?tid=742)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


- Luke - 31/01/2014

To ja tez dodam swoja opinie na temat Sternow i ich zasad.

Sterny sa inne i nie ktore zasady roznia sie od starych znanych z Williamsow.

Ilosc Kul = 3 - to chyba standard wiec po co to zmieniac?

Replay = Credit - nie powinno sie tego zmieniac, poziom rosnie do momentu gdy przestaje byc czesto uzyskiwany, nawet jesli uda sie uzyskac Replay np. po 90ciu milionach to nastepny juz jest za 140 (190, 240 itd czyli Boost - 50mil) , najczesciej wiecej niz sam Grand Champion!

Extra Balle ilosc na maxa??? w Sternach jak sie ma 2 EB na gre to jest bardzo dobrze (Pierwsza jest latwa, z druga o wiele trudniej albo wcale jej nie ma) .

Special = Credit - zazwyczaj jest trudny do otrzymania, szczegolnie w ostatnich wypustach.

Extra Ball - Ilosc trafien zwiekszaja sie z czasem (to akurat powinno byc wszystkim dobrze znane tak jest przeciez w Williamsach) i tego bym nie zmienial (chociaz ustawienie fabryczne to nie jest).

Match = Credit - w tym przypadku czesto sie zdarza "trafic" (Ustawienia fabryczne) wiec zostaje.

Grand Champion - 3 Kredyty - na takich ustawieniu zostalem wychowany i co ciekawe czesto zdarza mi sie je jeszcze takie spotkac (1 kredyt fabrycznie czyli wlasciciele wiedza o co chodzi i specjalnie przestawiaja).

HS 1 - 1 Kredyt
HS 2,3,4 - 0.

Tilt - 2 Warningi ,a Bob Tilt z mozliwoscia na jednego porzadnego Save'a.

Posty po bokach na maxa - trudniej ale wieksza satysfakcja.

Zajebiscie mi sie gra na Sternach chcociaz na samym poczatku do nich za czesto nie podchodzilem. Zazdroszcze wam "The Avengers" no i wyjebanego "Star Trek'a"!


- L.U.K - 31/01/2014

Luke napisał(a):To ja tez dodam swoja opinie na temat Sternow i ich zasad.

Sterny sa inne i nie ktore zasady roznia sie od starych znanych z Williamsow.

Ilosc Kul = 3 - to chyba standard wiec po co to zmieniac?

Po to, że jak się wrzuca 5 zł to chciałoby się dłużej pograć. Dla nas, graczy, to chyba oczywiste ?


- mezik - 31/01/2014

Proponuje 9 zl gra i 9 kul Smile


- Luke - 31/01/2014

L.U.K napisał(a):
Luke napisał(a):To ja tez dodam swoja opinie na temat Sternow i ich zasad.

Sterny sa inne i nie ktore zasady roznia sie od starych znanych z Williamsow.

Ilosc Kul = 3 - to chyba standard wiec po co to zmieniac?

Po to, że jak się wrzuca 5 zł to chciałoby się dłużej pograć. Dla nas, graczy, to chyba oczywiste ?

Bez Replaya nawet bardzo oczywiste.


- printimus - 31/01/2014

mezik napisał(a):Proponuje 9 zl gra i 9 kul Smile

I to jest dopiero rewolucyjna inicjatywa.


- NEX - 31/01/2014

Luke napisał(a):Ilosc Kul = 3 - to chyba standard wiec po co to zmieniac?
Posty po bokach na maxa - trudniej ale wieksza satysfakcja.
Postaram się ująć to w miarę delikatnie Smile Gdy zakupisz sobie flipera i postawisz go sobie w domu to możesz ustawić go sobie nawet na jedna bilę a kołki całkiem powyjmować. Jeśli jednak udzielasz "porad" odnośnie fliperów stojących w punktach a zwłaszcza w puntach w których z uwagi na miejsce zamieszkania nie pojawiasz się to... postaraj się nie wypisywać kocopałow OK?

Luke napisał(a):Sterny sa inne i nie ktore zasady roznia sie od starych znanych z Williamsow.
Dzięki że zwróciłeś na to uwagę, zapewne nikt z nas wcześniej tego nie zauważył....

I postaraj się w przyszłości nie używać wulgaryzmów....


- mucha - 31/01/2014

NEX napisał(a):
Luke napisał(a):Sterny sa inne i nie ktore zasady roznia sie od starych znanych z Williamsow.
Dzięki że zwróciłeś na to uwagę, zapewne nikt z nas wcześniej tego nie zauważył....

....


:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:


- Squall - 01/02/2014

Luke - przesadzasz co do ustawień flippera - zaraz Ci wytłumaczę o co chodzi.

Byłem wczoraj na punkcie w Rzeszowie - kino Helios - pub nad kinem.

Piątek godzina 20.30 do 23.30.

Ilość osób w pubie - 40 do 60.

Praktycznie sami faceci.

3 flippery - 4 symulatory, 5 dartów, z 10 stołów bilardowych.

Średnia wieku - 21 lat.

Obok flipperów stały darty na których non stop grali studenci.

Graliśmy z Jarkiem i celowo podczas Jackpotów krzyczałem, aby zwrócić uwagę kolesi na to co się dzieje. Jaki efekt?

Tylko jeden koleś podczas 3 godzin grania podszedł i zapytał o co tu chodzi. Ja mu mówię o misjach a on do mnie - chyba żartujesz i zacząłem mu tłumaczyć co i jak.

Najlepsza jednak scena była na samym końcu jak wychodziliśmy.

Wchodzą 2 parki - wiek - po 21 lat - podchodzi laska do ACDC i mówi do swojego faceta - zobacz ACDC - jak się w to gra? Kredyty 2 były darmowe to daliśmy im pograć - laska grała lepiej niż ten koleś - kolega nawet nie miał pojęcia jak wybija się kulę.

Widziałem akcje na własne oczy - morał tej opowieści jest w zasadzie jeden.

Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja.
Planujemy z Jarkiem zrobić Happy Hour z hostessami itp. zeby zajawić ludziom o co chodzi.


Banda studenciaków nie wiedziała co to jest flipper i jak się w niego gra.

Banda studenciaków jak "małe cipki" podniecała się grą w Darty przez 3 godziny - nawet nie zerkajac na flippy obok - tak jakby się bali o co może chodzić.

I najważniejsze - napiszę CAPs LOCKIEM


FLIPPER NA PUNKCIE MA BYĆ USTAWIONY, TAK, ABY ZACHĘCIĆ DO DALSZEJ GRY, A NIE WKURZAĆ NOVICJUSZY. JAK KOLEŚ WRZUCI 5 ZETA I ZAGRA 3 MINUTY - JUŻ NIGDY WIECEJ NIE ZAGRA!


- printimus - 01/02/2014

Squall napisał(a):I najważniejsze - napiszę CAPs LOCKIEM


FLIPPER NA PUNKCIE MA BYĆ USTAWIONY, TAK, ABY ZACHĘCIĆ DO DALSZEJ GRY, A NIE WKURZAĆ NOVICJUSZY. JAK KOLEŚ WRZUCI 5 ZETA I ZAGRA 3 MINUTY - JUŻ NIGDY WIECEJ NIE ZAGRA!

dokładnie.


- Berud - 01/02/2014

myślę że jeśli taki zielony gracz dopiero połapał się jak sie wybija kulkę to ustawienia extraball czy kredytu są w ogóle nieistotneTongue raczej przydała by się jakaś edukacja właśnie niż dywagacje na temat jak ustawić maszynę.


- Jarnie - 01/02/2014

póki co najwięcej kasy wrzucają w nie zainteresowani ustawieniami gracze...

stąd dywagacje


- mezik - 01/02/2014

Ja wlasnie z zalozenia zeby zachecac i ynela jak najwieksza przyjemnosc z gry. Przyklad CFTBL standardowe ustawienia 300 baniek na replay, 0 sec ball save itd. U mnie 8 sec ball save (max) replay 150 baniek slupki na ninimalna dziure oraz inne ulatwienia sprawiajace ze gra sie przyjemniej Smile a cena 2 za 3 kule i 6 za 4 gry. To zacheca. Cyblone jako prosty za 1 zl i on chgba najwiecej ludzi zacheca. Latwy mozna szybko zrozumiec o co we flipperach chodzi a nie od razu na gleboka wode.


- Jarnie - 01/02/2014

mezik napisał(a):Ja wlasnie z zalozenia zeby zachecac i ynela jak najwieksza przyjemnosc z gry...

Ty mezik rodowity Krakus... :?: ... ;-)


- mezik - 01/02/2014

Tak ale bywalem w swiecie Smile
Moze roznica w moim podejsciu wynikac z tad ze knajpa jest biznesem a flipery fajnym dodatkiem do niej. I zalezy mi na tym zeby jak najwiecej ludzi gralo. A ze jestem caly czas na miejscu to sypia sie czasem darmowe kredyty na zachete. Ostatnio odwiedzilo mnie 2 kolekcjonerow z zagranicy (jakies niderlandy czy cos) jeden nawet cyclona chcial kupic Smile. Sympatyczni kolekcjonerzy hobbysci.


- Sebastian G - 01/02/2014

NEX napisał(a):Wczoraj powalczyłem trochę na ST (wreszcie udało mi się przekroczyć 100 baniek).
Ja dzisiaj powalczyłem trochę ,ponad 100 mln .przekroczyłem na ACDC (coś zacina się trochę wrzutnik na monety),STAR TREK byłem w okolicach 60 -ciu .Reszta działa jak trzeba ,było trochę ludzi Smile