Forum Flipperowe
Nowy na forum? Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Nowy na forum? Przywitaj się (/showthread.php?tid=3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- Jarnie - 03/10/2013

Witaj :!:


- kas1 - 02/11/2013

Cześć. Wita się z Wami nowy fan srebrnej kulki. Jak na razie mam dwie maszyny. NBA Fastbreak i Royal Rumble. Obie kupione od użytkownika tego forum. Są one dla mnie nie tylko zabawkami dla dużego dzieciaka, jak mawia o mnie żona ale też sentymentalnym powrotem do czasów kiedy z wypiekami na twarzy czekało się całą noc na finał NBA czy All-Star Game i gdzieś na zapomnianej już stacji DSF oglądało zabawne w sumie ustawki wrestlerów. Jak na razie brak mi czasu i umiejętności na uczestnictwo w turniejach ale w przyszłości nie wykluczam Wink. Pozdrawiam. Michał.


- mucha - 02/11/2013

Siemanko :-)


- Jarnie - 02/11/2013

witaj :!:

Deutsche Sport Fernsehe, ehh... mam jeszcze co nieco na VHS-ach


- Prezes - 02/11/2013

kas1 napisał(a):Cześć. Wita się z Wami nowy fan srebrnej kulki. Jak na razie mam dwie maszyny. NBA Fastbreak i Royal Rumble. Obie kupione od użytkownika tego forum. Są one dla mnie nie tylko zabawkami dla dużego dzieciaka, jak mawia o mnie żona ale też sentymentalnym powrotem do czasów kiedy z wypiekami na twarzy czekało się całą noc na finał NBA czy All-Star Game i gdzieś na zapomnianej już stacji DSF oglądało zabawne w sumie ustawki wrestlerów. Jak na razie brak mi czasu i umiejętności na uczestnictwo w turniejach ale w przyszłości nie wykluczam Wink. Pozdrawiam. Michał.

Cześć i czołem
Jak i dla wielu innych tu i nie tylko tu ! Wink
Spróbuj raz - pozwól się samemu sobie zaskoczyć. Emocje zupełnie inne, a ta radość jak Ci idzie, nawet jeśli tylko przez chwilę!


- Elektroziom - 02/11/2013

To może i ja się przywitam.

Czytam od dawna, piszę dopiero od jakiegoś czasu, swojego pierwszego flippera mam od niespełna miesiąca (prosto z wybrzeża, przyjechał do stolicy Jurrasic Park od marcinkg)

No i już wiem, że... to początek czegoś większego i już węszę za następnymi kilkoma maszynami.

i.. 16stego w CDQ też będę Smile


- Prezes - 02/11/2013

Elektroziom napisał(a):To może i ja się przywitam.

Czytam od dawna, piszę dopiero od jakiegoś czasu, swojego pierwszego flippera mam od niespełna miesiąca (prosto z wybrzeża, przyjechał do stolicy Jurrasic Park od marcinkg)

No i już wiem, że... to początek czegoś większego i już węszę za następnymi kilkoma maszynami.

i.. 16stego w CDQ też będę Smile

bardzo ładnie się przywitałeś ! :lol:
flipper ten nie jest moim faworytem, za to z dobrych rąk !! :-D
no i BARDZO DOBRZE ZROBISZ !!! :mrgreen:


- marcinkg - 03/11/2013

flipper jak to flipper nawet z najlepszych rak potrafi sie spierdzielic i tak jest w przypadku JURRASIC PARK u mnie bylo ok, po wysylce do stoliy cos go boli, jakas pierdola ...

ma ktos chwile z Warszawiakow zeby do niego podjechac ? wystarczy otworzyc glowe poruszac kabelkami i wizasc ze soba 1 kule flipperowa (oddam albo zaplace) bo zaginala w akcji podczas wysylki lub dobrze sie schowala we flipperze Wink


- Jarnie - 03/11/2013

mogę mu tą bilę podarować, a niech tam... ;-)


- Squall - 03/11/2013

kas1 jak będziesz chciał pograć to zapraszam do Sokołowa MŁP. daleko nie masz Wink


- kas1 - 03/11/2013

Squall napisał(a):kas1 jak będziesz chciał pograć to zapraszam do Sokołowa MŁP. daleko nie masz Wink
Dziękuje za zaproszenie. Rzeczywiście, odległość niewielka Smile


- mucha - 03/11/2013

kas1 napisał(a):
Squall napisał(a):kas1 jak będziesz chciał pograć to zapraszam do Sokołowa MŁP. daleko nie masz Wink
Dziękuje za zaproszenie. Rzeczywiście, odległość niewielka Smile

szkoda że ja nie mam tak blisko, na takim zestawie maszyn pograć to jest coś pięknego :->


Dzień dobry - RAV - 18/11/2013

Witam,
właśnie założyłem profil/użytkownika i pozdrawiam wszystkich na forum. Z niektórymi znamy się z "reala", choćby z sobotnich MP albo turniejów w Bytomiu.
Pozdrawiam.

RAV


- djtrebor - 18/11/2013

Witam wszystkich jestem nowy na forum ale flipery znam od małego jak wiekszośc z was mam nadzieje , fajnie że jest coraz wiecej ludzi którzy kupują flipery ja jeszcze nie mam obecnie na swoim ipadzie tylko gram ale na żywo to co innego . Byłem w tym roku pierwszy raz na mistrzostwach i powiem że fajna impreza i dużo fajnych fliperków oby ta dalej. pozdrawiam wszystkich zakręconych w temacie fliperów .


- jacquesik - 18/11/2013

Witajcie!!

RAV i djtrebor