Forum Flipperowe
Nowy na forum? Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Nowy na forum? Przywitaj się (/showthread.php?tid=3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- Jarnie - 18/08/2016

Witaj, tak lubisz pinball 2000, czy po prostu wpadł Ci w ręce ?


- Pinball Wizard - 18/08/2016

No! To powiększasz nasze skromne grono. Jak miło.


- Niebieski - 18/08/2016

Kupiłem Pinball 2000, aby się przekonać nie tylko jaką ma "grywalność", lecz też by zgłębić jego budowę, działanie ( zwłaszcza od strony elektronicznej ); ze względu na moje zainteresowania elektroniką.
A czy będę go lubił - czas pokaże :mrgreen:


- llukk - 30/08/2016

witam wszystkich miłośników flipperów. Mój comeback do flipperów rozpoczynam od gatewaya i powolutku dołączą kolejne.
ps .jest na forum ktoś z bydgoszczy?


- leszek golon - 30/08/2016

Witam.


- junos2 - 12/09/2016

Witam pozytywnie zakręconych.
Sam posiadam trzy flippery i nie wiem czy to tylko nostalgia czy już nieuleczalna choroba.
Pozdrawiam


BALLY: Vector
Data East: Last Action Hero, Tales From The Crypt.


- leszek golon - 12/09/2016

junos2 napisał(a):Witam pozytywnie zakręconych.
Sam posiadam trzy flippery i nie wiem czy to tylko nostalgia czy już nieuleczalna choroba.
Pozdrawiam


BALLY: Vector
Data East: Last Action Hero, Tales From The Crypt.


Raczej to drugie :-P .Witaj w klubie.


- Pinball Wizard - 12/09/2016

Przekonasz się wkrótce. Czołem, maniaku!


- mucha - 13/09/2016

junos2 napisał(a):Witam pozytywnie zakręconych.
Sam posiadam trzy flippery i nie wiem czy to tylko nostalgia czy już nieuleczalna choroba.
Pozdrawiam


BALLY: Vector
Data East: Last Action Hero, Tales From The Crypt.

Siemanko, skąd jesteś ??


Dzień dobry, część i czołem! - Kaczor88SZN - 28/10/2016

Witam Was bardzo serdecznie. W końcu dajrzałem i chcę wypłynąc na szersze wody i zakupić najwyższe piękno, jakim jest własna maszyna. Na początek skromnie - budżet do 6000 PLN. Chciałbym aby myszyna była sprawna technicznie i niezajechana wizualnie.

Czy jest ktoś w stanie coś polecić, odsprzedać, pomóc?

Kolejne pytanie: Czy jest ktoś ze Szczecina bądź okolic, kto zajmuje się serwisem/naprawą ew. też żeby gdzieś poklepać i przechylić browara? Smile

Kolejne pytanie: Czy jest ktoś ze Szczecina bądź okolic, kto zajmuje się serwisem/naprawą ew. też żeby gdzieś poklepać i przechylić browara? Smile

Ręczę też swoją fachowościa w dziedzinie usług telekomunikacyjnych i wszelkich sprzętów z tym związanych. Smile

Zajmuje się też Eventami na motywie Star Wars - posiadam sporo strojów. Wink

Kolejne pytanie: Czy jest ktoś ze Szczecina bądź okolic, kto zajmuje się serwisem/naprawą ew. też żeby gdzieś poklepać i przechylić browara? Smile

Pozdrawiam!


- Jarnie - 28/10/2016

witaj, sporo pytań jak na początek... :mrgreen:


- Pinball Wizard - 28/10/2016

A niektóre wyjątkowo natrętne. Owszem, lubię browar, a co?


- Kriszna - 28/10/2016

Kolejne pytanie: Czy jest ktoś ze Szczecina bądź okolic, kto zajmuje się serwisem/naprawą ew. też żeby gdzieś poklepać i przechylić browara? Smile Witaj,witaj!!! Z tym browarem to może chodzi aby go wyburzyć a nie przechylić,czy coś ;-)


- Pinball Wizard - 28/10/2016

Jest taki browar w Koszalinie, który można by przechylić (wyburzyć?). :lol:


- Kaczor88SZN - 30/10/2016

Sorry za zbyt dużą ilość pytań. Zazwyczaj nie lubię marnować czasu. Smile