Forum Flipperowe
Nowy na forum? Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Nowy na forum? Przywitaj się (/showthread.php?tid=3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- leszek golon - 26/01/2016

Yoogi napisał(a):Dzień dobry, chciał bym się nieśmiało przywitać z szanownymi Forumowiczami, więc witam się Wink Cześć i czołem.
Jestem z Wrocławia, prowadzę serwis elektroniczny, w razie co - polecam się Wink

Na forum bywałem, nieaktywnie, nadszedł czas się zarejestrować i powymieniać doświadczeniem Smile

Pozdrawiam wszystkich Smile


Oj chłopie wpadłeś :-P .Witaj w gronie PINBALLMANIAKÓW :-D :-D :-D :-D


- monami3 - 10/02/2016

Noooo i zapomniałem się przywitać, od razu wystartowałem od posta kupie :oops:
no nic naprawiam swój błąd i witam wszystkich bardzo ładnie i serdecznie :mrgreen:


- Kriszna - 10/02/2016

No to witamy Cię z całej "EPY" no i życzymy miłej przygody na forum PSF.


- leszek golon - 10/02/2016

Kolejny Maniak :-P Witaj.


- pizmakus - 11/02/2016

monami3 napisał(a):Noooo i zapomniałem się przywitać, od razu wystartowałem od posta kupie :oops:
no nic naprawiam swój błąd i witam wszystkich bardzo ładnie i serdecznie :mrgreen:
Witamy na pokładzie.


- Kriszna - 11/02/2016

pizmakus napisał(a):
monami3 napisał(a):Noooo i zapomniałem się przywitać, od razu wystartowałem od posta kupie :oops:
no nic naprawiam swój błąd i witam wszystkich bardzo ładnie i serdecznie :mrgreen:
Witamy na pokładzie.
Raczej na playfildzie ;-)


- xxyy50 - 15/02/2016

To ja się jeszcze przywitam, żeby było kulturalnie.

Ponieważ nicka mam jak widać, to prywatnie mam na imię Tomek Wink. Flippery pamiętam z dzieciństwa, ale na poważnie to zajarałem się nimi bardzo niedawno, więc jestem raczej ciągle początkujący.


- pizmakus - 15/02/2016

Witamy kolejnego wariata.
Skoro dopiero niedawno cię wciągnęło, to jeszcze nie wiesz jakie to ciężkie hobby :mrgreen:


- Radsson - 15/02/2016

Cześć witamy Smile

pizmakus napisał(a):Witamy kolejnego wariata.
Skoro dopiero niedawno cię wciągnęło, to jeszcze nie wiesz jakie to ciężkie hobby :mrgreen:

Zależy na którym piętrze mieszkasz i czy masz windę Wink


- mucha - 15/02/2016

Radsson napisał(a):Cześć witamy Smile

pizmakus napisał(a):Witamy kolejnego wariata.
Skoro dopiero niedawno cię wciągnęło, to jeszcze nie wiesz jakie to ciężkie hobby :mrgreen:

Zależy na którym piętrze mieszkasz i czy masz windę Wink

nawet jak parter to prze...ne :mrgreen:




cześć Tomek


- xxyy50 - 15/02/2016

Radsson napisał(a):Zależy na którym piętrze mieszkasz i czy masz windę Wink

Na drugim, ale na razie to raczej i tak nie planuję zakupu, ważniejsze wydatki na głowie Wink. Takie miejsce jak krakowskie Pinball Museum mi się marzy w Warszawie, chodziłbym przynajmniej raz na tydzień. Czytam, że plany ponoć są, więc trzymam kciuki.


- Krzychu - 15/03/2016

Witam Wszystkich !

Pragnę dołączyć do grona maniaków flipperów, kiedyś na automatach miałem wszystkie rekordy... :-D

teraz chciałbym popykać w domu na maszynie odrestaurowanej przeze mnie. Mam trochę zdolności manualnych, lutownicę, programator i takie tam. Zx Spectrum, Atari, Amiga na tym się wychowałem, gry arcade i oczywiście flippery.

Jak się rozkręcę w temacie to służę pomocą, ale obecnie liczę na Was, bo jestem zupełnie zielony w temacie.

Krzychu.


- Jarnie - 15/03/2016

Witaj :!:


- Kriszna - 15/03/2016

Krzychu napisał(a):Witam Wszystkich !

Pragnę dołączyć do grona maniaków flipperów, kiedyś na automatach miałem wszystkie rekordy... :-D

teraz chciałbym popykać w domu na maszynie odrestaurowanej przeze mnie. Mam trochę zdolności manualnych, lutownicę, programator i takie tam. Zx Spectrum, Atari, Amiga na tym się wychowałem, gry arcade i oczywiście flippery.

Jak się rozkręcę w temacie to służę pomocą, ale obecnie liczę na Was, bo jestem zupełnie zielony w temacie.

Krzychu.
Kolego Krzychu,zapomniałeś jeszcze o Commodore.to też moje czasy,Oczywiście witamy,witamy!!!


- thomy - 15/03/2016

Siema Krzychu ;-)