Forum Flipperowe
Nowy na forum? Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Nowy na forum? Przywitaj się (/showthread.php?tid=3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Re: Witam - barbul - 10/04/2015

Mieczkos napisał(a):Witam, nazywam się Daniel posiadam fliper BLACK ROSE.

Cześć Daniel - no to jest nas co najmniej dwóch ;-)


- JacekP - 10/04/2015

Witam. Mam na imię Jacek. Mieszkam w Warszawie od urodzenia. Stuknęła 40 w zeszłym roku, a że sytuacja się ustabilizowała czyli żona i trójka dzieci, to pora na coś co pamiętam z dzieciństwa i Pizzerni Quattro. Stały tam bodaj 3 flipery i nieraz Mama po uszach dała, że wszystkie złotówki z reszty po zakupach tam zostawiłem. Kurka to były czasy, okupowałem je regularnie ze starszym brajdakiem :-) Nie pamiętam jakie to były maszyny ale pamiętam te emocje i .. No i właśnie pora się zarejestrować a w perspektywie sprawić sobie maszynę, a nie tylko biernie podglądać co piszą inni. Pzdr. JP


- theadam - 10/04/2015

Cześć! Z czasem trafisz na tę maszynę - w realu, na turnieju albo na filmikach / zdjęciach. U nas w domu kultury stał flipper który mega mi się podobał, ale za dużo o nim nie pamiętałem. Niedługo musiałem szukać - Funhouse!


- snowvictim - 10/04/2015

Przerażające te głowy ma. Confusedhock:

JacekP a myślałeś już nad czymś/widziałeś jakieś potencjalne machiny, które będziesz próbował upolować?


- Mieczkos - 10/04/2015

barbul, to się ciesze masz może jakieś doświadczenie w odrestaurowaniu tej maszynki?;p


- barbul - 10/04/2015

Mieczkos napisał(a):barbul, to się ciesze masz może jakieś doświadczenie w odrestaurowaniu tej maszynki?;p
Nie, ale może Pinball Wizard Ci pomoże, daj mu tylko więcej wskazówek - zrób to co radził w dziale awaria ;-)


- JacekP - 11/04/2015

Kurcze jest tyle flipperów. Od tygodnia wałkuje pinball toplist 100 i wiem tyle, że jak to jest top to ile jest pozycji do obejrzenia.... Chce mieć tę złożoność błyskającą i migającą dziesiątkami światełek, znikającą kulkę, która gdzieś wyskakuje i w zawrotnym tempie wybija tempo, po czym w wariackim tańcu znowu gdzieś znika i jeszcze ten gromki głos wykrzykujący jakieś słowa i wariacka muzyka w tle. Oj działo się i jak dla małolata było to jak wkroczenie w świat dorosłych z fajkami i ciepłym piwem w tle. Mamuśka wyciągała mnie za uszy a właściciel wydzierał się na nastolatków kopiących maszyny. Ech pamiętam jak kombinowałem skąd po szkole skołować kilka złotych...
No i tak. Na pewno w końcu coś znajdę wesołego i przyjemnego. :-) Howhg


- snowvictim - 11/04/2015

Znikająca kulka? To chyba Twilight Zone :lol: albo Theatre of Magic :-x


- Berud - 11/04/2015

Moze to byl black knight 2000 ?


- jacquesik - 11/04/2015

Witaj.
:-D
JacekP napisał(a):Oj działo się i jak dla małolata było to jak wkroczenie w świat dorosłych z fajkami i ciepłym piwem w tle. Mamuśka wyciągała mnie za uszy a właściciel wydzierał się na nastolatków kopiących maszyny. Ech
;-)
jak bym sie słyszał :lol:


- theadam - 11/04/2015

W sumie jako "znikajaca kulka" to mozna rozne rzeczy rozumiec. W np. Whitewater tez kulka "znika" i wypada w innym miejscu Wink


- JacekP - 12/04/2015

Właśnie poczytałem wasze wypowiedzi i pierwsza rzecz która mi się nasuwa, to 3/4 z was to nocne '' marki'' :-) . Co do wspomnień, fakt kulka znikała, ale flipery stały 3 i nie mam pojęcia, który z nich był dla mnie tym Naj i czy to właśnie w nim owa kula znikała...
Jedno jest pewne, moja Pani akceptuje pomysł zakupu i wstawienia w wybrane przeze mnie miejsce. Teraz przeglądam portale i podpytuje znajomych, wiem bo czuje że znajdę już wkrótce TO co skupia tu wszystkich.
Kurcze czy to właściwe miejsce by dywagacje prowadzić, bo nie chce bana dostać od Admina.


- bac_csa - 26/04/2015

Witam,

Do zakupu zbierałem sie od dłuzszego czasu - podobnie jak moi przedmówcy, zatęskniłem za "młodzieńczymi latami", gdzie człowiek na automatach połykał kolejne gryWink.
W chwili obecnej poszukuję dla siebie flipera do domu - numerem jeden jest DRACULA, choć równie fajnie grało się na Batmanie. Zobaczymy co pojawi sie na rynkuWink.

3majcie się


- Pinball Wizard - 26/04/2015

Witaj w klubie sentymentalnych panów :lol:


- Berud - 26/04/2015

bac_csa napisał(a):Witam,

Do zakupu zbierałem sie od dłuzszego czasu - podobnie jak moi przedmówcy, zatęskniłem za "młodzieńczymi latami", gdzie człowiek na automatach połykał kolejne gryWink.
W chwili obecnej poszukuję dla siebie flipera do domu - numerem jeden jest DRACULA, choć równie fajnie grało się na Batmanie. Zobaczymy co pojawi sie na rynkuWink.

3majcie się
wreszcie ktoś z Wrocławia! Batman jest we Wrocławiu, na allegro ale cena zaporowa.
Do pogrania jest dostępna Metallica w kręgielni tyg.