Forum Flipperowe
Nowy na forum? Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Nowy na forum? Przywitaj się (/showthread.php?tid=3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- BRO - 25/02/2015

Część
Nie opisywałem się ale forum przeglądam od ponad roku.Moja przygoda z fliperami
zaczęła się jakieś 10 lat temu.Jak to się zaczęło? W 2002 otworzyłem bar piwny i po pół roku poznałem
operatora od darta i za niedługi czas zaproponował że wstawi mi Adams Famyli i to był pierwszy fliper
z którym miałem doczynienia.Złapałem bakcyla, przez następne dwa lata wymieniał mi flipery co 4 miesiące.I tak przekroczyło się przez bar jakieś 10 modeli.W tamtym roku zawziołem się i wziąłem dwa
flipery w lesing nowe - METALLICA PRO oraz MUSTANG PRO Rewelka!!!!
Zapraszam wszystkich fliperowych maniaków na zmierzenie się z tymi bestiami.

Marcin Dart KZN Club Łódź Srebrzyńska 39
pozdrawiam i szybkiej bili życzę :mrgreen:


- theadam - 25/02/2015

Elegancko! To sa bardzo dobre stoly, ogralem troche w Warszawie. Chetnie bym sobie do salonu wstawil...


- NEX - 01/03/2015

BRO napisał(a):Zapraszam wszystkich fliperowych maniaków na zmierzenie się z tymi bestiami.
Witaj Smile
Ze 3 razy (albo więcej) wybieraliśmy się w 3-4 osoby do Łodzi ale jakoś nigdy do tej pory nie wyszło jednak co się odwlecze... Wink


- dinio - 13/03/2015

Witam serdecznie wszystkich zakręconych miłośników flipperów!
W końcu przyszedł czas żeby założyć konto na PSF i oczywiście się przywitać,mam na imię Adam,mieszkam w Poznaniu.Historia jak większość innych,kiedyś tam gdzieś się grało,później nie było czasu bo rodzina,życie i takie tam.... więc nie będę przynudzał.
Na chwilę obecną jest trochę czasu i miejsca więc nabyłem T-2 i po jakimś czasie drugiego T-2 (w kawałkach) Mam zamiar zrobić jednego,ładnego do domu a drugiego poskładać do ''kupy'' i w ''ludzi'' żeby był sprawny do odnowienia.W planach mam zakupu jeszcze jednego automatu ale na razie nie wiem jaki model.
Jeśli ktoś z okolicy potrzebuje pomocy w sprawach elektronicznych i elektromechanicznych to chętnie służę pomocą ponieważ od lat interesuję się tym tematem.
Chciałbym w tym miejscu jeszcze podziękować użytkownikowi Diablo za pomoc i wsparcie techniczne.Naprawdę porządny gość!


- pizmakus - 13/03/2015

Miło powitać kolejnego fana flipperów Smile


- theadam - 13/03/2015

I to z Poznania! Ja mam w domu Fish Tales, w Raju Lethal Weapon. Mozna jakies granie poznanskie by zapodac, Leszek pewnie tez bylby chetny Wink


- leszek golon - 13/03/2015

theadam napisał(a):I to z Poznania! Ja mam w domu Fish Tales, w Raju Lethal Weapon. Mozna jakies granie poznanskie by zapodac, Leszek pewnie tez bylby chetny Wink

Ja również witam kolege z Poznania>Wreszcie w temacie Fliperów w Pyrlandi coś ruszyło.


Nie wiem czy dwóch Adamów dam rade pokonać , ale zawsze można spróbować :-P Ja zawsze chętnie pogram.


- wonish - 01/04/2015

Witam wszystkich! Smile


- Pinball Wizard - 01/04/2015

Czołem.


- Radsson - 01/04/2015

Witamy.


Witam ,witam Małopolska - pakord - 01/04/2015

...A Przywitać się chciałem 8-)
40 -tka już niedaleko,życie krótkie a pić się chce ( cyt.Edek Wąs z "Wesele")....
Po budowie automatu ARCADE zachciało mi się pinballe.
Jestem z okolic Krakowa,mam dość chińszczyzny,potrzebuję fliper.
Niestety nie posiadam aż takiej fantastycznej żony (jak to się trafiła tutaj na forum która chciała kupić mężowi na prezent urodzinowy) i muszę sobie zorganizować sprzęt we własnym zakresie- dlatego najwyższa pora na rejestrację.


- theadam - 01/04/2015

Witka. W Krakowie mezik mial do sprzedania fliperka, moze jeszcze ma Smile


- mezik - 01/04/2015

Mial, ma, tak czy siak zapraszam do Chmielu na rekonesans Smile


- dgsadyba - 01/04/2015

Fajny wypad Next dzięki


Witam - Mieczkos - 10/04/2015

Witam, nazywam się Daniel posiadam fliper BLACK ROSE.