Forum Flipperowe
Nowy na forum? Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Nowy na forum? Przywitaj się (/showthread.php?tid=3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- Witekf - 26/07/2014

Witam, jestem od paru dni czytelnikiem forum. Chętnie pojawię się na spotkaniu klubowym w Krakowie w sierpniową już niedzielę. Obecnie z frankzappa ujeżdżamy na wakacjach Cyclone ale wczoraj ktoś go zepsuł w Chłopach (okolice Mielna). Do zobaczenia na pd Polski.

PS
Przeglądam bazę ipdb.com, jestem w szoku
WITEK


- Pinball Wizard - 26/07/2014

Miło, że nasze grono się powiększa.


- Witekf - 26/07/2014

Pinball Wizard napisał(a):Miło, że nasze grono się powiększa.
Chyba pmy nie działają dla mojego konta, Pinball Wizardzie, proszę o kontakt 532 712 242 lub tauinstalacje@gmail.com, dzięki


- NEX - 26/07/2014

frankzappa napisał(a):Witam z Tychów.
Witekf napisał(a):Witam, jestem od paru dni czytelnikiem forum.
Witajcie na forum Smile
Witekf napisał(a):Chyba pmy nie działają dla mojego konta,
Na forum nie ma ograniczeń na PMy...


- NEX - 27/07/2014

Witekf napisał(a):Obecnie z frankzappa ujeżdżamy na wakacjach Cyclone ale wczoraj ktoś go zepsuł w Chłopach (okolice Mielna).
Ale ten świat mały Smile

Dziś zadzwoniłem do jednego ze stałych bywalców forum. Chciałem m. in. wyciągnąć go do HulaKuli na Sterny. Odpowiedział że jest nad morzem. Podczas rozmowy okazało się ze siedzi w miejscowości Chłopy i od kilku dni tłukł Cyclone ale... niedawno fliper ten zepsuł się Wink


- Lorien - 07/08/2014

Cześć!

Miło się pojawić w tak zacnym gronie profesjonalistów, amatorów, fanów i fanatyków! ;-)

Jeśli grałam kiedykolwiek wcześniej na flipperach, to tylko na kompie... i to wieki temu.
Ale, jako że wspomnienia z tej zabawy były bardzo miłe, to czemu nie zaszaleć i w końcu sprawdzić jak to jest naprawdę?

I stało się, bardzo niedawno... i było super... :-D

Ponieważ jestem totalny świeżak i laik techniczny, to uprzejmie poproszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Życzę wszem i wobec samych sukcesów, a przede wszystkim dużo frajdy Smile



- Pinball Wizard - 07/08/2014

Witaj wśród swoich :lol:

EDIT

Panowie! No, co jest? Kobiełka na pokładzie!! Powstań!


- mucha - 07/08/2014

Miło :-)


- mizet102 - 15/08/2014

Witam Was. Trafiłem tu przypadkowo i z chęcią poczytam o sprawach technicznych ponieważ naprawami fliperów zajmuje się już ok. 30 lat. A jeśli będę mógł komuś cokolwiek pomóc to z satysfakcją to uczynię


- NEX - 15/08/2014

mizet102 napisał(a):Witam Was. Trafiłem tu przypadkowo i z chęcią poczytam o sprawach technicznych ponieważ naprawami fliperów zajmuje się już ok. 30 lat. A jeśli będę mógł komuś cokolwiek pomóc to z satysfakcją to uczynię
Witaj Smile


- mezik - 15/08/2014

Witaj, pomoc w naprawie to to co lubie Smile


- Pinball Wizard - 16/08/2014

mizet102 napisał(a):Witam Was. Trafiłem tu przypadkowo i z chęcią poczytam o sprawach technicznych ponieważ naprawami fliperów zajmuje się już ok. 30 lat. A jeśli będę mógł komuś cokolwiek pomóc to z satysfakcją to uczynię

Bratnia dusza :lol: Witaj w klubie.


- Jarnie - 16/08/2014

Witam :-)


- theadam - 07/10/2014

Cześć!
Jestem Adam i od wczoraj przeglądam to forum. Odkąd pamiętam flippery budziły moje zainteresowanie, w salonach gier (jestem ze Szczecina i były to właściwie głównie barakowozy Smile) wrzucałem monety głównie tam. Z kasą było krucho, więc głównie oglądałem stół i z rzadka rozgrywałem partię. Intensywność grania nigdy się nie zmieniła, ale zawsze w klubie, dyskotece, na dworcu czy gdziekolwiek gdzie nie natknąłem się na stół wrzucałem na jedną czy dwie gry.

Z braku pieniędzy (a potem, gdy z pieniędzmi było trochę lepiej z braku możliwości, bo salony gier poznikały) nigdy nei nasyciłem się flipperami i tak naprawdę liczba rozegranych przeze mnie partii jest najprawdopodobniej dwucyfrowa (chociaż mogę się mylić).

Mam teraz miejsce w salonie w którym chciałem wstawić stół i nawet nie wiem jak się zabrać za wybór modelu i czy w ogóle kupienie to dobry pomysł czy najpierw poszukać gdzieś opcji do ogrania się, żeby zobaczyć czy to hobby mi na prawdę leży. Zawsze czułem jakąś magię w tym, że nie jest to gierka elektroniczna a manipulowanie fizycznymi obiektami, ale może po rozegraniu kiljudziesięciu partii okaże się, że to nie to? W Poznaniu chyba nie ma stołów na których można by pograć. Czy są jacyś miejscowi forumowicze? W lokalizatorze flipperów jest wymieniona Poznan Plaza, ale tam juz Fantasy Parku nie ma od dawna. Inna sprawa, ze dla amatora tam nie bylo tanio, bo 5 PLN (to bylo jakies 5-6 lat temu) za jedną grę która przy moim skillu trwała może 3 minuty to jednak było dużo Smile

Nie będę dalej smęcił, bo i tak dużo znaków na jeden post - o konkretniejsze porady popytam pewnie w innych wątkach a tymczasem - cześć i czołem Smile


- NEX - 07/10/2014

theadam napisał(a):Cześć!
Witaj na forum Smile
W Poznaniu z tego co mi wiadomo powinny w niedługim czasie pojawić się jakieś maszyny... Wink